Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ķínai ruházati...

Milyen ķínai ruházati üzletben dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rendszeresen 3 havonta kint a tábla, hogy eladót felvesznek. Most az utolsó tábla kint van több, mint 1 hónapja.
2016. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál mesélni a körülményekről?
2016. dec. 14. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag fedi a modernkori rabszolgaságot. Nem vesznek emberszámba, baromi nagy a fluktuáció, nyilván okkal. De tegyük hozzá, hogy nem is biztos, hogy ez (csak) a kínaiakra igaz. Hasonszőrűek, vagy rosszabbak a vietnámiak is.
2016. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hétig dolgoztam egy ilyen üzletben.

Be kellett menni munkaidőn kívül is árut pakolni, címkézni, persze nem fizette ki. Mindenbe belekötött - a vállfák 1 ujjnyira kellettek hogy legyenek egymás mellett, stb.

Körbe kellett ugrálni rögtön mindenkit.

Soha nem volt jó neki, ahogy felmostunk, ahogy felsöpörtünk.

Soha, de soha 1 mosolya nem volt.

4 emberrel kezdtünk egy eléggé nagy üzletben, 3 nap múlva már csak 3-an voltunk, majd 2-en, aztán engem is kirúgott, az utolsó havi fizumat nem akarta odaadni...

1 hét múlva felvett egy nőt, mert rájött, h 1 emberrel nem bírja... De ott is havonta kint van a tábla, h eladót felvesz.

2016. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sokan vannak, akik nem szeretik a magyarokat. A saját kultúrájukat szeretik. Én megismerkedtem egy kínai lánnyal, akinek üzlete volt és azt mondta, hogy nem szereti a magyar filmeket, hanem a kínaiakat szereti. Akik nem szeretik Magyarországot és a magyar embereket, azok miért jönnek ide? De az a kisebbik baj, ha a kínaiak nem szeretik a magyarokat. A baj az,hogy az arabok sem szeretik.
2016. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!