Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörökben dolgoznak...

Milyen munkakörökben dolgoznak a cigány emberek?

Figyelt kérdés
Arányaiban ahhoz képest hogy az utcán milyen gyakran találkozok cigány emberekkel, szinte sehol egy eladó, felszolgáló, buszsofőr, futár, gyárimunkás, postás, kőműves akármi más dolgozó.
2016. dec. 15. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az én közelebbi és távolabbi ismerőseim között ezek vannak:

felszolgáló, pultos, postás, segédmunkás építkezésen, festő, burkoló, irodában asszisztens, vagy egyéb adminisztratív munkatárs, sokan vannak vezetők is, egyetemen, civil szervezeteknél.

Bolti eladónak nem szívesen veszik fel őket. Egy ismerősöm ezt tanulta, normális a viselkedése, megjelenése, de ha meglátják, mindig elküldik.

De vendéglátásban nagyon sokan vannak. Ott lazábbak a munkaadók is.

2016. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyarimunkas hogy ne lenne.
2016. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pultost, logopédust és gépbeállítót ismerek.
2016. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Rengeteg gyári munkás van, de egyébként én kb az összes olyan helyen láttam már romát is, ahol fehérek vannak. Marketingest ismerek aki szóval nem tudom...nekem az amit régen mondtak a szüleim ,hogy romák nem szeretnek dolgozni ezt a dolgot már nem tudom komolyan venni. Ahol én dolgozok gyárban (és egyébként nem felső vezető vagyok, csak egy szaros gyári munkás) ugyan úgy cumiznak mint én, és ugyan azt csinálják amit én vagy a többi munkás.
2016. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Őt cigány ismerősöm van. Egy biztossági őr, egy gondnok, két eladó(OBI,és egy bútor bolt), és egy fodrász.
2016. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyanokban, mint a nem cigányok.

Milyen gyakran találkozol kőművessel, gyári munkással, postással?

Ha látsz valakit az utcán, honnan tudos, hogy mit dolgozik?

2016. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
miniszterelnök...
2016. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkori roma osztálytársam például szakács. Cigány pincért gyakran látni főleg vidéki éttermekben.
2016. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én személyi edző vagyok.
2016. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyi edzot is ismsrek,tenyleg. Meg segedmunkast. Meg konyvtarigazgatohelyettest,civilszervezetvezetot,modellt,rendort, stb
2016. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!