Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi evzaro buli, ami...

Munkahelyi evzaro buli, ami az utolso, mert vege a munkaviszonynak?

Figyelt kérdés
Tudnad jol erezni magad?

2016. dec. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nekem ért véget, akkor nem, és nem is szívesen mennék, már olyan kívülállónak érezném magam. Meg nem akarnám, hogy ott sajnálgassanak.

Ha a többieknek is megszűnt, akkor még buliznánk együtt egyet utoljára.

2016. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
el se mennék ebben az esetben.
2016. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de nem ott, mert nem mennék el.
2016. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy átlag gyári munkásbuli lenne, és 1-2 év után felmondanék, akkor oda nem mennék el.

Ha 5-10 évet lehúztam egy irodában, és 5-6 főre tartanának egy évzáró bulit, ami egyben búcsúbuli is lenne nekem, akkor oda elmennék.

2016. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ketto embernek szunt meg. Negy eve dolgoztam itt.
2016. dec. 18. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy jól tudnám-e érezni magam, illetve hogy elmennék-e, hogy megszűnt-e a munkaviszonyom, hanem hogy a munkatársaimmal milyen kapcsolatban vagyok. Ha baráti lenne a kapcsolatunk, elmennék és búcsúbuliként fognám fel. Ha rossz lenne a kapcsolatunk, akkor el sem mennék. A jelenlegi munkahelyemen kb. a társaság 90%-át gyűlölöm, a maradék 10% meg úgy nem érdekel, ahogy van. Soha nem is szoktam elmenni semmilyen munkahelyi rendezvényre, pedig évek óta megvan a munkaviszonyom...
2016. dec. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jártam már így. Elmentem és végeredményben jól szórakoztam.
2016. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!