Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hazudja a főnök a...

Miért hazudja a főnök a többieknek hogy a távozó kollegát kirúgta? Nem is rúgta ki, az mondott fel. Vagy ez veszélyeztetné a status quót?

Figyelt kérdés

A főnök azzal kábítja a melósait hogy az egyiküket aki épp most távozott, kirúgta mert idézve a főnöktől „az visszapofázott nekem”. Kirúgta azonnal-állítólag.


Közben meg full kamu az egész. A távozó melós mondott fel mégpedig azonnali hatállyal. Az ok támadhatatlan: a cég ismét csúszott a fizuval és a dolgozó szerződésszegésre hivatkozva azonnali hatállyal felmondott.

A főnök meg ezt úgy kommunikálja le hogy ő rúgta ki.

Vajon ennyire be van szarva hogy kitudódik hogy erről a „remek” helyről valaki önszántából távozik ráadásul azonnali hatállyal? Hogy valaki a viselkedésével mer rámutatni hogy nem lehet mégse akármit csinálni a melósokkal?


Uis azzal hogy a dolgozó felmondott még nincs vége a menetnek, a távozó bíróságra is viszi majd a fizetési csúszások ügyét.

Na vajon azt hogy fogja bekamuzni a főnök amikor per lesz ellene? És szanszosan el is bukja majd?


2016. dec. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez cumi. A főnökök sajnos nagyon szeretik játszani a keményet.

Ki kell osztani az ilyet ésszel, hogy érezze hogy most veszített de mégse tud semmit tenni mert nem úgy mondtad meg neki hogy a jóbüdösqurvaanyádteparaszt. Ilyenkor sokan visszavesznek az arcból.

2016. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

" neki hogy a jóbüdösqurvaanyádteparaszt"


Hát igen, Mert ha ezt mondták volna neki nem lett volna rest a válasszal. De a távozó nem anyázott hanem odacseszte a felmondást és megy bíróságra. A főnök meg ehhez nincs hozzászokva. Ő az állásukért remegő mindent lenyelő kis dolgozócskákhoz van szolva akik összeszarjűk magukat ha csak rájuk néz.

Hát most lett valaki aki nem szarta össze magát.

2016. dec. 18. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:

"szeretik játszani a keményet. "

Ha már agya nincs legalább kemény legyen. Az is valami...

2016. dec. 18. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Na igen... Diákként sokat dolgoztam multiknál árufeltöltőként és ott volt ez jellemző hogy a főnök egy idióta. Szinte az összes helyen alacsonyabb végzettségű volt az igazgató mint én. (lol)

Úgy kezelték a diákot mint egy utolsó csicskát, a minimális emberi tiszteletet sem adták meg és mindenbe belekötöttek.

Egyszer kipróbáltam, hogy ott rohadjak meg én ezt nem csinálom. Jöjjön a főnök aztán lássa hogy csak támaszkodok és rúgjon ki, de előtte elküldöm az anyjába.

Hát odáig nem jutottunk hogy az anyjába küldjem mert a második idegen szó után (pejoratív és produktív) annyit mondott hogy menjek vele és kapok egy kis adminisztrációs melót mert én vagyok itt a legértelmesebb diák. (szintén lol)

Utána már előre köszönt holott előtte ez derogált neki.

2016. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

van egy haverom aki 3-6 havonta állást változtat hasonló okokból.

ha 1 napot is csúszik a megbeszélt fizu,vagy le van spórolva a túlórapénz,akkor az addig nyugis és dolgos fickó átmegy egy pitbull behajtóba.

a főnökök pedig nem értékelik,hogy az alkalmazott hirtelen egyenrangú sőt felsőbbrendű lesz,úgyhogy elkezdik megint paprikajancsiként kezelni,aminek általában egy tanúk nélküli verés lesz a vége.

ezek után mindig megkapja a pénzt és azonnali hatállyal felmond.


viszont voltam egy bírósági tárgyaláson is hasonló ügyből.

hasonló volt az eset,a lány azonnali hatállyal felmondott és akkor a csoport gyűlésen a vezető azt mondta,hogy lopással van gyanúsítva ezért felfüggesztették.

ezt elmondtam a lánynak,aki úgy felpaprikázta magát ezen hogy ügyvédhez ment és perelt becsületsértésért.

lett tárgyalás én is ott voltam,mert már nem dolgoztam ott és rá kellett mutatnom a volt góréra,hogy igen,ő mondta ezt és ezt.

a lánynak megítéltek 600 ezret.

2016. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon helyes. Az összes ilyen szarjanival fel kell nyalatni a bíróság padlóját.

Vagy nem csak a bíróság padlóját.

2016. dec. 19. 08:05
 7/7 anonim válasza:
100%

Igen, valószínűleg ez a selejtes főnök a renoméját félti, ahelyett, hogy tisztességgel bánna a nála dolgozókkal.


„Nem azért adok magas fizetéseket mert sok pénzem van. Azért van sok pénzem, mert magas fizetéseket adok.” – Robert Bosch

2019. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!