Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Angliában mennyit keres egy...

Angliában mennyit keres egy tányérmosó és mire tellik abból?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbér ( 7,2£/óra ha jól tudom ) és kb hónapról hónapra élsz. Valahogy úgy mint itthon egy átlag ( 150-160 ezres ) fizuval. Na jó, ha jól gazdálkodsz kicsit jobban.
2016. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Keveset, es kevesre is futja: tarsberlet, azaz sokan egy lakasban, alapveto elelmiszerek, tisztalkodoszerek, utazas vagy belefer vagy nem. Nem karrier, az biztos..
2016. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a tányérmosók csak part time munkát végeznek így minimálbért számolva is nagyon keveset.Megélni nem lehet belőle.
2016. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem karrier de tobbre viszed mint itthon. Vagj bele ha lehetoseged vsn ra! Adozni nem fogsz sokat miv. minibal beren vagy heti lakber kijon belole, szamolj 1200 nettoval 1 tuloraval. Ha szobat berels 400 a szoba, tehat 800 megmarad abbol ha okos vagy lakhely kozeeben keresel melot es nem kell utazasra kolteni ha nem akkor lejon 100 font +kaja 300. Osszesen felre tudsz rakni 400-500 fontot ami 150-200 ft. Ne hagyd magad lebeszelni.
2016. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam kint, bár nem tányérmosó voltam, hanem raktáros. Jól lehet élni, menj ki, ha teheted! Tányérmosó állásnál nem szabad leragadni, fel kell törni vagy hazakényszerülsz!
2016. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, amúgy szoftverfejlesztő vagyok és beszélek is angolul, csak kíváncsi voltam, hogy milyen lenne "alul" kezdeni ott, akár csak átmenetileg is.
2016. dec. 18. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha szoftverfejlesztő vagy akkor mi a búbánatos f..szért mosogatni akarsz kimenni? Keress inkább valami gyakornoki helyet a szakmádon belül.
2016. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Akar le pontoztok akar nem leszarom. Ez az igazsag en is lentrol kezdtem bar nem mosogattam kint. Folyamatosan feljebb kell lepned nem szabad leragadni. Ez az amit a magyarok mar nem tudnak. Kuzdeni mar senki nem mer, mindenki beletorodott a sorsaba. Ezek az emberek meg is erdemlik amit kapnak. Dolgozzanak 100 ezerert, en nem sajnalok senkit mert engem sem sajnal senki. Lehet pontozni.
2016. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lepontozhat a sok proli, ettől függetlenül nem kell úgy csinálni mintha csak mosogatásból állna az élet odakint.


Nekem bármelyik ismerősöm volt kint, korrekt fizetést kaptak gyakornokként is, és nem utolsó szempont hogy fejlődtek a szakmájukban, és egy itthoni önéletrajzban is jól mutat a külföldi cég neve.

2016. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!