Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy ha utálom a főnökömet,...

Hogy ha utálom a főnökömet, és úgy érzem kikészülök miatta, érdemesebb otthagyni a munkát?

Figyelt kérdés
Már csak 3 hónap van hátra, de úgy érzem nem bírom tovább. Ráadásul 8 órában dolgozom 52 ezerért, közmunkabérért. Volt már úgy hogy túlóráztam is. De a legnagyobb gond a főnököm, aki már a kezdetektől fogva szemét volt velem. 4 napot ledolgoztam fizetés nélkül, mert addig nem volt szerződésem.
2016. dec. 22. 14:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Irodai munkáról van szó.
2016. dec. 22. 14:18
 2/7 acelsziv ***** válasza:
18%
A közmunka arra való, hogy mellette eszeveszetten keress normális munkát és ne rabszolgaként gürcölj éhbérért.
2016. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem válasz a kérdésemre.De amúgy nem is igazán a munkáról van szó, mert azt elviselném, ha a főnököm kedvesebb lenne hozzám, és legalább embernek tekintene.
2016. dec. 22. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Járj állás interjúkra. Ha találsz jobb állást, válts. Ha nem találsz, megtudod, mi kell a piacnak. Mindenképpen győzelem.
2016. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha nem bírok már tovább ott lenni? Úgy érzem nem bírnék már 3 hónapot ott lenni.
2016. dec. 22. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondj fel.
2016. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hagyd ott, én is írtam az előző kérdésedhez is.


A gond csak az, hogy gondolom ezek alapján ez határozott szerződés, ergo nem igen tudod ott hagyni előbb, csak rendkívüli esetben...

Vagy eléred hogy ő is ki akarjon rúgni, és közös megállapodással azt hiszem előbb is ott lehet hagyni (de ennek azért nézz utána).


Sajnos nekem is volt ilyen, teljesen ugyanez a szitu ( csak a pénz legalább normális volt).A vége nagyon csúnya lett, ki sem akarta fizetni a fekete részét ( magyarul kb a felét). De volt annyira gerinctelen, hogy még a nyakamba is akart varrni valamit, amit tőlem követelt.. (Megjegyzem ezt míg abban a rövid időben ott voltam, másnál is bejátszotta.

Csak én nem hagytam magam, mert tudtam, hogy nincs igaza.)


Ne csináld ki magad, ne vegyél fel semmit ettől az embertől addig is, legyél passzív. Ha nem bírod, menj el táppénzre, vegyél ki szabit. Ha meg azt látod, hogy orrba-szájba szívat, te is megkérdezheted, hogy meg akar-e tartani, vagy nem szeretne,mert hogy neked ez jön le, és mondja meg.

2016. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!