Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztonsági őrök ha ti lopáson...

Biztonsági őrök ha ti lopáson kaptok valakit a boltban mindig kihívjátok a rendőrt vagy kötelező ilyenkor értesíteni őket?

Figyelt kérdés
Tehát most megyek majd el dolgozni egy boltba és ha rajta kapok valakit a lopáson elviszem egy külön helységbe és megírjuk a jegyző könyvet aláíratom vele utána elengedhetem, vagy kötelező rendőrt hívni? Mert mondjuk én nem szívesen hívnám senkire a rendőrséget ha nem kötelező, főleg akkor ha nem tagadja le és mindenben a segítségemre van, de persze ha már legközelebb is rajta kapnám akkor szó nélkül hívnám a rendőrséget. Illetve akkor 3 jegyző könyvet kell készíteni? Egy maradt az őrnél egy megy a gyanúsítottnak és egy a rendőrségnek igaz?

2016. dec. 22. 17:16
 1/1 anonim válasza:

Elmondják majd mi a teendő! Engem az zavar amikor a főnökség lop és ha szólsz kirúgnak ha nem becstelen vagy!

Én ezért ha új munkahelyre megyek mindig megkérdezem mi a teendő ha a főnök lop. Kinek szóljak... Már volt rá példa meg volt szeppenve és kimagyarázta hogy a sajátját haza viheti. Mégha egy fél disznó is volt a pick zrt-nél...

2016. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!