Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gimi mellett dolgozni fogok...

Gimi mellett dolgozni fogok januártól, van még rajtam kívül valaki hasonló cipőben? Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Nekem a környezetemben mindenki lehúzott azzal, hogy nem fogom bírni, túl leszek terhelve, és nagyon le fog romlani a tanulmányi eredményem.

Az a helyzet ezekkel a tényekkel én is tisztában vagyok, de hát nem tenném, ha nem lennék rászorulva.



2016. dec. 24. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fel is vettek mar valahova vagy ezt csak ugy kitalaltad? Hany oraban fogsz dolgozni?
2016. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még konkrét munkám nincs, de egy diákmunka szervezetnél már ott vagyok, és már csak pár papír kell, hogy be tudjak állni dolgozni. Eddig az ünnepek miatt nem tudtam intézni.
2016. dec. 24. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

Tényleg baromira túl leszel terhelve, de a tanulmányi eredményeiden érdemben nem fog változtatni, a gimis követelmény egy vicc.

Én is rá voltam szorulva, és ugyanígy télen kezdtem el munkát keresni. Február elején kezdtem egy gyárban, ahol "mindenes", de leginkább gépkezelő, soron dolgozó voltam. Úgy voltak óráim, hogy hétfőn és szerdán tudtam menni 2-től 10-ig, pénteken pedig éjszakásba (délután aludtam egy keveset, aztán este 10-től reggelig, és hazaérve várt a hétvége + akkori barátnőm :) ). Csak az tartott életben, hogy ez volt a ballagás előtti utolsó három hónap. Ha nem végzős lettem volna, valószínű idegzsábát kapok. Lendületet adott, hogy tudtam visszaszámolni a napokat. Akkor nem tűnt nehéznek, mert muszáj volt, de így visszatekintve életem egyik legmegterhelőbb időszaka volt. Eltelt négy év, most már irodában dolgozom, háromszorannyi pénzért. :) Kitartást, és csak magadra hallgass!

2016. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Diákmunka előnye, hogy bármikor kiléphetsz.
2016. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezeteknél télen eléggé uborkaszezon van és kevés a meló. Viszont azt tudnod kell, hogy legtöbb meló műszakos, a délután egy Tescoban is 13:30-22ig tart, más helyeken 14-22ig. Ami rugalmasabb munkaidő az a call-center, szórólapozás.
2016. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Tescoztam, és nem voltam halálra terhelve, az átlagom sem romlott. A diákmunka előnye, hogy csak annyit és akkor mész, amikor ráérsz. Ha heti kétszer négy órát, akkor annyit, mivel csak alkalmi munkára vagy bejelentve.
2017. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!