Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokszor úgy érzem, hogy szét...

Sokszor úgy érzem, hogy szét tudok robbanni a munkahelyemen. Ti mit csináltok munkahelyi stressz ellen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerti munka, elegendő alvás, sport, nagy adag leszarom tabletta. Végső esetben lefekvés előtt egy sör vagy Sedacur forte, hogy aludni tudjon az ember.

Fontos, hogy kipihend magad. Úgy a csesztetést is könnyebben tűri az ember. Ha gyereked van a pihenés persze problémásabb. Csoki is segíthet. Tudd, hogy ha piszkálnak az a kolléga vagy főnök bizonytalanságára vezethető vissza. Ennek ellenére nehéz elviselni. Ha teheted, válts munkahelyet.

2017. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél egy stresszlabdát. Aztán ha valaki felbosszant, akkor a képébe hajítod úgy, hogy púp nő a fején, meg monoklija lesz, és rögtön megkönnyebbülsz.
2017. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Zongoras zeneket hallgatok, engem megnyugtat nagyon.
2017. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1: Sajnos nem megoldható. Anyagi okokból. Tavaly túl sokáig voltam munkanélküli. Tudsz még egyéb módszereket. Sajnos call centeres vagyok, és gondolom tudod, hogy az milyen...


3: Köszi. Talán beválhat

2017. jan. 3. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
1-3 ember (akik hasonlóan gondolkodunk) állandóan közösen agyalunk, kibeszéljük magunkból a problémákat, megoldást próbálunk találni rá.
2017. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hú, én is voltam hasonló poziban, én telefonos ügyfélszolgálaton.

Fontos, hogy mindig vonatkoztass el a személyeskedéstől( mondani könnyű, tudom), hogy nem rád irányul a másik dühe/negativizmusa/anyázása stb, hanem a cégre, a cég szabályaira. Miért te vennéd magadra?

- Tarts szüneteket, ha teheted, bár a cc-ben sajnos azt is nézték később,hány percet voltunk pisilni..

-Én is zongorát hallgatok, esetleg mese betét dalokat, meditációt is kipróbálhatod. Én is próbáltam.

- Egyébként amikor másnaposan mentem be, halál nyugodt voltam még az a legidegesítőbb ügyfeleknél is, akkor is, ha végig szidni akartak, sz.rtam rá. Tapasztalatból tudom, hogy máskor már felidegesített volna, de akkor olyan tompa voltam, hogy inkább én kértem elnézést akkor is, ha valami eszméletlen módon az volt a h*lye és felháborodott. :D

Magyarul a lesz*rom technika sokat tud segíteni.

2017. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A stressz forrását kell megszüntetni. Ebben az esetben a stresszforrás a munka.

De mi is az a munka? Hogyan működik a munka?

https://www.youtube.com/watch?v=BLONMZUfY7Y

2017. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!