Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van idotok hobbira munka mellett?

Van idotok hobbira munka mellett?

Figyelt kérdés

Mettol meddig dolgoztok?

Es mit tudtok mellette csinalni?



2017. jan. 3. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs, bár különösebb hobbim nincs is.

8-tól fél 5-ig, de mivel Pesten dolgozom és vidéken lakom, így már reggel fél 7-kor indulok, este 6-ra érek haza. Mire hazaérek, nem vágyom másra, csak egy kis csendre, összebújásra. Egy gyors vacsora, tisztálkodás, és nagyjából ugrás az ágyba. Szórakozásra csak a hétvége marad.

2017. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van.


Általában fél hét körül kezdek reggel és 4 óra körül jövök el. És ott a hétvége is.

2017. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 llorTllorT ***** válasza:
időm van rá inkább pénzem nem nagyon van hozzá.ami költséges hobbim van az a sport.zenéléshez vettem egy jó gitárt és kész arra igazán többet nem kell költeni oda csak idő kell.
2017. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs, de nem csak a munkám miatt, hanem a családom miatt is. Ezért is hagytam fel a vállalkozással.
2017. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig szakítok időt hobbira is, akármennyit dolgozom. Pl. utazás közben olvasni is tudok a munkahely és az otthonom között.
2017. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Munka mellett nincs. Utána van.
2017. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szobabicikli, hajnalban. Este fáradtan esek haza.
2017. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mancs123 válasza:
Nekem van időm megnézni a Hobbit filmeket
2017. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Begolyóznék,ha nem lenne időm kikapcsolódni.ez ugyanolyan fontos,mint a munka.Napi 10 órás mellett is megoldottam(igaz csak az egyikre jutott idő.)

Szerencsére 12 órás,5 percnyire van,havi 10 nap.Lehet mellette festeni,biciklizni(azzal járok munkába is:-)Úgyhogy jól kezdődik a műszak.Vezetésórára is szükség van időre.Ezek fontos szempontok nálam.Gyerek az nincs.29

2017. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!