Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova menjek Debrecenben...

Hova menjek Debrecenben önkéntes munkát végezni 42 éves nőként?

Figyelt kérdés
Szabad kapacitás van :-)Ott segítenék ahol tudok .
2017. jan. 6. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Öreg otthon, ápolási osztály, kutya menhely.
2017. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Kórházban a gyerekeknek mesét olvasni (kórházzal egyeztetve) időseknek segíteni bevásárlást hazacipelni (szociális otthonnal egyeztetve) állatmenhelyen sétáltatást és/vagy takarítást vállalni.
2017. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben ???A kórhàzi meseolvasàs az nagyon kedves dolog lenne de nem mehetek oda csak úgy .Melyik szervezetet kell megkeresnem ?
2017. jan. 6. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hadd keressem meg neked...

[link]


Te aztán elszántan keresed a lehetőséget, kettő perc alatt találtam meg, csak meg kellett volna guglizni a "debrecen gyermekosztály meseolvasás" kifejezést. Naaaaaa mindegy.

2017. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kerestem hidd el beszéltem is velük.Most csak Pesten van mosolygókórhàz lehetőség :)Köszi azért.
2017. jan. 7. 17:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért kitöltöttem újra az űrlapjukat ,hàtha .Azért tettem fel a kérdést mert tenni akarok és nem boldogultam egyedül akár két -hàrom próbàlkozàs fel is adhattam volna .Ne ítèlj azt a legkönnyebb :)
2017. jan. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!