Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen főnökkel mit lehet...

Az ilyen főnökkel mit lehet tenni? Nem érti meg hogy hülyeséget kér.

Figyelt kérdés
Mondok egy hasonlatot. Pl. megkér a főnök hogy vegyek egy jó notebook-ot a Media Marktból. Erre ad egy ezrest. Elmagyarázom neki mi a szituáció, erre agresszív lesz. Ilyen emberrel mit lehet kezdeni?
2017. jan. 9. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ezreses példa elég abszurd. Ha mégis ilyet kér, szimplán elé kell tolni egy media marktos újságot.
2017. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bizonyíték kell, ahogy az első írja. És nem agresszívan közölni vele, hogy a legjobb szándékod ellenére sem tudod teljesíteni a kérését ezekkel a feltételekkel.
2017. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok agresszív, hanem erre ő lesz agresszív.


ilyen lehetetlen kérésekkel mit lehet tenni.

2017. jan. 9. 16:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A konkrétan említett példa esetében egyszerűen el kell járni úgy, ahogy ő kérte. A notebook ugyebár jegyzetfüzetet jelent. Ezresért adnak jegyzetfüzetet. Viszel neki, a többi az ő gondja.
2017. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez a 4-es nagyon tetszik.


Veszek a Tesco-ban egy jegyzetfüzetet.

2017. jan. 9. 16:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Értem, hogy ő lesz agresszív, de ha felveszed a kesztyűt, csak rontasz a helyzeten. Nem tudom, mit kér, de biztos tudsz neki árlistát mutatni róla, vagy árajánlatot kérni rá valahonnan. Azt mutasd meg neki, hogy képben legyen, mennyiért mérik azt a valamit.


Ennél többet nem tudsz tenni.

2017. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Ennél többet nem tudsz tenni."


Hát ja, ezt magyarázom.

2017. jan. 9. 16:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A kekeckedést a jegyzetfüzettel nem ajánlom, mert tényleg csak felbőszíted vele. Gyakorlatilag előtte lobogtatod, hogy "ekkora hülye vagy barátom". Hadüzenet. Persze ha el akarod küldetni magad onnan (amin ezek után nem csodálkoznék), akkor ez egy elegáns módja.
2017. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
24%
8 Elég szolgalelkű vagy te nyolcas!
2017. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindegy, a lényeg hogy lehetlen idióta kéréseket akkor sem lehet teljesíteni.
2017. jan. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!