Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mérnök diplomával felveszne...

Ha mérnök diplomával felvesznek egy helyre villanyszerelő beosztásba, minimálbérrel, mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
Ez tényleg megtörtént 1 hónapot voltam a cégnél, szerződésben ez volt villanyszerelő, de nem ennek jelentkeztem egyébként. Mi volt a fejükben szerintetek?
2017. jan. 9. 18:39
 1/6 llorTllorT ***** válasza:
75%
ha értessz hozzá ,elvégzed a munkádat akkor azt ,hogy jó ,ha nem akkor azt ,hogy sz a r vagy.
2017. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen. Én kereskedelmi végzettséggel, de diplomával áruházvezetőnek jelentkeztem, de a szerződést bolti eladónak akarták megkötni.
2017. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha aláírod a szerződést azt, hogy nincsenek túl nagy elvárásaid. Ha nem írod alá azt, hogy annyira azért nem kell a munka. Kívülállók meg csak annyit látnak, hogy egy jó vagy rossz villanszerelő vagy. Ismerősök pedig valószínűleg azt gondolják nem volt jobb, ezért vállaltad el. Amivel szerintem semmi gond nincs. Az ember pénzből él és ha tényleg nincs jobb akkor is meg kell élni. Az pedig, hogy mérnök még semmit sem jelent. Én is mérnök vagyok és még sokan mások is azok. Ez nem biztosíték semmire.
2017. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy neked diplomád van, még nem jelenti hogy azt hogy magas pozícióba fogsz azonnal dolgozni. A cég miért is alkalmazzon egy diplomást több pénzért, mert egy OKJ-t szerzett egyént, akinek ,elég a kevesebb pénz' is?

Ez persze nem minden területre érvényes, de mivel mint írtad is, a villanyszereléshez elég egy sima OKJ is.

2017. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Idén nagy szükség lesz villanyszerelőre.Hiába vagy te villamosmérnök, ha az nem kell. Sajnos nincs aki vezetékelje az ujonan épülő csokos házakat. Hogyha tényleg érted a dolgod akkor még most csinálj gyorsan egy katás vállalkozást és szerezz minél jobb felszerelést. Olyan árakon fognak idén dolgozni a szakemberek,hogy azt sem tudják mennyit kérjenek el. A vicces az ,hogy meg is fizetik őket mert NINCSEN rendes szakember.Ismerős villanyszerelőn már 2015 óta nem vállalt uj munkát és még most is reggeltől estig jár dolgozni..Hogyha találna alkalmazottat akkor simán el tudna 3embert látni munkával.


Szerintem az volt ,hogy egy villanyszerelőt kerestek és te értettél az elektromossághoz. Szerintem ennyi történt.

2017. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A te fejedben mi zajlott le, mikor aláírtad a szerződést?
2017. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!