Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadtam egy céghez a CV-met,...

Beadtam egy céghez a CV-met, erre felhívnak,2 hónap múlva! Mit gondoljak a cégről?

Figyelt kérdés
De most komolyan, miért nem 4 év után hívnak fel, amikor már másik országban vagyok? De persze mikor elküldtem a CV-t meg se mukkantak, építőipar of course. Mit csináljak ezekkel??
2017. jan. 13. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Engem volt, hogy egy év múlva hívtak fel.
2017. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez teljesen természetes. Elrakják az önéletrajzod, és ha van rád igény, jelentkeznek. Ha biztos vagy benne, hogy soha nem akarsz ott dolgozni, akkor ajánld fel nekik a nemi szerved szájbavételét. Ha esetleg még szóba jöhetnek később, akkor köszönd meg a jelentkezésüket, és közöld, hogy már nem aktuális a dolog.
2017. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elmegyek az interjúra az biztos.


F@@szom kivan már az egésszel egyébként, volt ahol másnap felhívtak. Ez biztos az építőipar sajátossága, a szivatóműsor mint olyan.

2017. jan. 13. 18:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Felhívtak, kell még az állás? Kerülj be.

Nem kell? Utasítsd el illedelmesen.

A legtöbb cég megtartja a potenciális munkavállaló önéletrajzát és üresedés idején előveszik a lista elejét. Sőt ha külön felületük, vagy automatikus válaszuk van pályázatok fogadására, abban azt is felntüntetik, hogy bizony megtartják és a jövőben nyíló lehetőségekkor felkereshetnek (jellemzően 6 hónapig)

Mi a problémád azzal, hogy téged úgy itéltek meg, hogy lehet benned lehetőség egy megüresedett munkakör betöltésére?

Gyakolratilag konkrétan azért hisztizel, mert megkerestek egy állással?

Azt tudod, hogy a rendkívüli szakembereket meg folyamatosan bombázzák, még olyan cégek is akikhez nem adta be a CV-jét soha, és át akarják csábítani?

2017. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ja csak elküldi az ember a CV-t egy céghez, 2 hónap múlva már az agyában szétverte az egész céget.
2017. jan. 13. 18:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Vagy legalábbis az egész szakmát elküldte az @nyjába.
2017. jan. 13. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a felháborodásodat. Elárulom neked egy komolyabb pozíciónál (nem építőipari szakmunkás) minimum 1-2 hónap mire felhívnak, nagyon ritka, hogy már másnap, mivel válogatnak, várják az újabb jelentkezőket és sok forduló is van, ez egy tök természetes dolog, általában az embereknek van annyi félretett pénze, hogy tudjanak pár hónapot állást keresni.
2017. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt Angliábsn volt, aki màsfél év múlva hívott...
2017. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rendkívüli nincs ebben, és nem, ez nem az építőipar sajátossága, lásd a korábbi válaszokat is.
2017. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem?


Komolyan mondom járok egy sporttelepre kondi terembe rendszeresen, ott van két fickó akik szoktak járni és az építőiparban vállalkozók, komolyan mondom mintha az agyuk csak azon járna, a g@@cizésen. És legutóbb is egy konténeres cégnél dolgoztam, az is az építőiparban működött ha úgy vesszük, onnan is kib@@sztak, és ott is 5% munka 95% g@@cizés típusú emberek voltak. Persze engem kivéve.

2017. jan. 13. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!