Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj, ha nem csevegek...

Miért baj, ha nem csevegek sokat és nem vihorászok néha a kollégákkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden munkahelyen ez van - de fogalmam sincs, miért nem fogadnak el engem úgy, ahogy vagyok?

2017. jan. 20. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik neked van bajod velük, amiért nem vihorászol és csevegsz velük. Ő szemszögükből te vagy a bunkó.
2017. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem :)
2017. jan. 20. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Téged találnak bunkónak, sőt, jobban haragudnak az ilyenekre, mint egy kötekedő beszédes kollégára. Hogy miért, azt nem tudom, hiszen semmivel sem teszel bennük kárt, nem szólsz be nekik, nem éri őket támadás felőled, ráadásul dolgozni megy az ember a munkahelyére, nem cseverészni. És ha a munka nem igényel kommunikációt, akkor felesleges megsértődni valakire, főleg olyanoknak, akik egymással meg is tudják beszélni a dolgaikat, és a beszélgetésükbe semmi szükség nem lenne bevonni egy olyan személyt, akire haragudnak, hogy nem csatlakozik a beszélgetésbe.
2017. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Talán a hozzáállásodon kellene egy kicsit csiszolni:)

Amikor beszélnek valamiről, próbálj meg hozzászólni vagy ha kapcsolódik valamilyen élményedhez a téma amiről beszélnek azt oszd meg velük is. Feleslegesen vagy zárkózott. Nekem is volt ilyen ismerősöm és nem nagyon kedveltem amikor mindig kussba volt. Utána már megkedveltem amikor közvetlenebb lett és többet beszélt. Meg járj el bulizni , nem feltétlenül a berúgás a cél hanem a kommunikáció meg hogy ellazult legyél.

2017. jan. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!