Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már úgy, hogy nem...

Dolgoztál már úgy, hogy nem voltál bejelentve?

Figyelt kérdés
Tudtál róla, vagy utólag jöttél rá?
2017. jan. 21. 08:35
 1/8 anonim válasza:

Tudtam róla, de csak azért volt, mert a szerződés csak a következő hónaptól volt érvényes.


Előtte szakmai gyakorlatoztam ezen a helyen, és akkor is kifizettek, és így, szerződés nélkül is. :)

2017. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Megegyzetem a főnökkel, hogy x forintért megcsinálom a projektet aztán rejdben kifizetett. Nekem szerencsém volt eddig. Sajnos van akit átvágott a főnöke, vagy a nav elkapta.
2017. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két munkahelyen nem jelentettek be.

Az elsőnél a próbaidő letelte után kb. ki kellett harcolnom, hogy bejelentsenek. Emlékezetes pillanat volt, hogy a főnök atyáskodva magyarázgatta, hogy ez neki mennyibe fog kerülni. Én erre közöltem, hogy ha lehet, ne engem nézzen hülyének. Utána bejelentettek. De pár hónap után eljöttem, mert más sumákolás derült ki.

A másik munkahelyen sajnos több évet dolgoztam, mindig hitegettek, hogy bejelentenek...akkoriban eléggé meg volt rendülve az önbizalmam és elfogadtam a dolgot, ráadásul mást sem találtam. A vicc az egészben, hogy ez egy nagyon jól menő vállalkozás volt, és szinte minimálbért kaptam még így is. Aztán egyik nap felhívtam a főnököt, mert elegem lett a hitegetésből, hogy többet rám ne számítson, és nem mentem be többé.

A főnök utána hívogatott, hogy jaj miért tettem ezt vele...ezeknek a férgeknek semmi önreflexiójuk nincsen. De tudom, hogy én is hülye voltam.

2017. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik munkahelyemen utólag jöttem rá (akkor még a magánnyugdíj pénztár egyenlegközlőjéből), egy másik helyen meg tudtam is, meg nem is... Először bejelentettek, aztán ki, aztán esetivel vissza, aztán csak tb-t fizettek (kórházba kerültem), aztán meg azt se.
2017. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, de az kb 2-3 órás munka volt
2017. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1,5 évig. De mintha amikor bejelentik az embert 4 órásba es nyolc órát dolgozik az erne valamit. Ja meg úgyis mindenen ado van. Úgyhogy ha végulis nem vagy bejelentve úgyis le adózód!
2017. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, vagyonvédelmi cégnél.
2017. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden hónapban borítékot kaptam.
2017. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!