Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mennyi volt az a...

Nektek mennyi volt az a minimális idő amit munkahelynél eltöltöttetek?

Figyelt kérdés
Adva van ugye a próbaidő, ez alatt közölhetik hogy mégsem veszik fel az embert. Legutóbbi cégnél nekem 2 hónap volt. De valaki mondta nekem hogy volt neki egyszer olyan hogy 2 napig volt egy cégnél. Én dolgoztam egy helyen, jött egy fickó vezetőnek, 2. nap már nem láttuk. Nektek?
2017. jan. 23. 14:32
1 2
 1/18 Kései Sirató ***** válasza:
1 hónap
2017. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1 nap.
2017. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 nap.

Ennyi idő alatt egyértelműen kiderült, hogy nagyon sok mindenben hazudtak, a fele se igaz annak, amivel ámítottak. Se a munkaidő, se a körülmények, se a bérezés, és mikor rákérdeztem telefonon a NAV-nál, kiderült hogy be se vagyok még jelentve. Ez volt az utolsó csepp, másnap hívtam őket otthonról, hogy küldjék a papírokat postán, engem többet nem látnak.


Másik cégnél volt egy rekorderünk. A kolléganő mellé betették betanulni. Beszélgettek, kérdezgetett a srác, aztán rátért, hogy mennyit is lehet itt nettóban keresni, mert neki 140-et mondtak. A kolléganő röhögött egy jót, hogy azért kivel kell kefélni? Mert ő már 5 éve dolgozik a cégnél, de a karácsonyi pulykapénzzel együtt nem kapott még ennyit. A srác szépen összehajtotta a köpenyt, bedobta az első kukába, és 45 perc munka után angolosan távozott.


Az érdekes módon mindig a próbaidő lejárta előtt, a komolyabb munkák elvégzése után derül ki, hogy mégsem te vagy a megfelelő az állásra. ;) Érdekes.

2017. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Egyszer egy próbanap után fel akartak venni, de nekem az az egy nap bőven elég volt ahhoz, hogy tudjam, hogy nem akarok ott dolgozni :)
2017. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 óra, internetszolgáltató helpdeskjén, ennyi elég volt ahhoz hogy levegyem, hogy egy vicc az egész cég.
2017. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2 nap, ebbol egyik probanap amit ki sem fizettek
2017. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Két nap híján egy év.

Utáltam ugyan, semmi sem volt jó benne, de muszáj volt.

2017. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5 ev :)
2017. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
3-as az jó köszi.
2017. jan. 23. 15:06
 10/18 anonim ***** válasza:
5 hét. Elég sok simliskedés volt a cégnél az elején, ami eléggé nem tetszett és időközben megkeresett egy másik cég egy alapból jobb ajánlattal (mind fizetésben, mind munkakörben) így inkább egyik hétfőn felmondtam, még ledolgoztam az adott hetet csak azért, hogy ne hagyjam cserben a kolléganőt, akivel dolgoztam (nem akartam eltűnni egyik pillanatról a másikra és otthagyni őt kettőnk munkájával). Utólag kiderült, hogy nagyon jó döntés volt.
2017. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!