Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek? 12. -es vagyok,...

Mihez kezdjek? 12. -es vagyok, és az a baj hogy még mindig nem tudom mi legyek.

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, és az a baj hogy még mindig nem tudom mi legyek. Nem nagyon érdekel semmi, csak a sportok. Ez az életem. Ha nem jönne be az, hogy profi sportoló legyek (ami valószínűleg nem fog megtörténni) nem tudom mit dolgozzak majd felnőttkoromban. Mert nem gyárban szeretnék 12 órázni.. Valamit tudnék dolgozni, ami sporttal kapcsolatos? Edző? Kommentátor? Mit ajánlotok?

2017. jan. 23. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezeket szoktam nézni: NBA, NFL, NHL, F1, UFC, Boksz
2017. jan. 23. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb azt kéen tudni, mi az, ami megy. Nem ami érdekel, hanem, amiben jó is vagy /tantárgyak/. Aztán azt kell össszefésülni azzal, ami érdekel. Utána megnézni, hogy tovább akarsz e tanulni és milyen szakok vannak, amik találóak vagy, ha nem akarsz továbbtanulni, az már nehezebb ügy..
2017. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testnevelés tanár esetleg? Személyi edző?
2017. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportorvos?
2017. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
De jártál is valamire, vagy csak nézted a sportokat és álmodozol mint valami lúzer ?
2017. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!