Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legbántóbb dolog,...

Mi volt a legbántóbb dolog, amit a főnököd tett veled?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az idei béremelés eléggé bántó volt, nem szeretem amikor hülyének néznek
2017. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kaptam egy vicces béremelést, amit ráadásul úgy adtak elő mintha valami fenomenális dolgot tettek volna.
2017. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagyfőnököm előtt közölte a kicsi, mikor az egyik tervemet vázoltam fel épp (félbeszakítva engem), úgy hogy egyébként támogatni jött az ötletet, hogy "mondjuk ennek így nem lenne értelme". Még be sem fejeztem a mondandóm, a fele információval valóban nem lett volna, erre ő közbevág. Hirtelen lesokkoltam olyan megalázónak éreztem, aztán folytattam és mindketten rájöttek, hogy igenis működő képes a dolog. De bántott nagyon.
2017. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ex-főnök. Szomszédos szobában tartotta az állásinterjúját egy emberrel, aki - mint kiderült- a helyemre került volna. Mindent hallottam, azt is ahogyan a főnök nagyon kedvesen sorolta a számára negatív tulajdonságaimat (személyes, tehát nem szakmabeli). Direkt csinálta.

A kolléganőmet még jobban megalázta, gyakorlatilag az egész iroda előtt taglalta, hogy nőként örüljön neki, hogy felvette, mert a nőket nem tartja erre a munkára alkalmasnak. Egyszer még azért is beszólt neki, hogy a benti vécét használja ( a benti vécé az pár kedvencéé volt :D), rászólt, ne használja, mert a nőktől sok betegséget lehet elkapni. A csaj át is ment egy másik céghez.


Másik főnök: állandóan ígérgette, hogy bejelent, meg majd jövő hónapban többet kapok, erre következő hónapban persze minden el volt felejtve, ráadásul amikor bejövögetett, mindig hozott be nekem csokit, meg gyümölcsöt, demonstrálva, milyen jó fej.

2017. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen megalázott, mint embert/nőt/beosztottat.

"Alkalmatlan vagy mindenre" - (amikor felmondtam, "neki soha semmi baja nem volt velem.

Hívogatott este, hétvégén. Üvöltözött...

2017. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére, régen volt főnököm. Beszólt. Sértegetett. Én erre befújtam az adóhatóságnál. Utánanéztek. Megbüntették. Megérdemelte.
2017. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori főnököm a kollégámmal beszélt twlefonon a kolléga átadta nekem a telefont így zajlott a pár beszéd(se köszönés semmi)

-menj haza

-miért?

-mert sokan vagytok és minek vagytok bent ennyien. Ja és jövőhéttől csak 6 órát lehetsz bent(eddig 11-12 orát voltam önszántból 450ft-ért orankent)és x meg x napon se kell jönnöd ezentúl.

És ezt mind a kollegak elott ,tobbet se mentem oda dolgozni.

2017. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag normális helyeken dolgoztam, így nincs ilyen durva sztorim. Egyetlen egy helyre ajánlottak be korábban, ismerős nyomott be munkanélküliség idején. Én hihetetlen hálás voltam ezért, elfogadtam egy nagyon alacsony fizetést, mert be kellett tanítani, meg úgy is bejelentenek, ebben állapodtunk meg. Hát ez nem történt meg, a beosztásommal buheráltak, fizetetlen betanítás, a fizumat borítékban kaptam, stb. Rossz munkahely volt, fél év után találtam mást és fel is mondtam, majd hallom vissza, hogy én mekkora sz-ban hagytam a főnököt, hogy felmondtam. Hát a pofám leszakad... Érdekes, ott tudok maradni olyan helyeken, ahol normálisan bánnak velem.


A másik egy diákmunkámon volt, amit szerettem és csak egy incidens volt, ami rosszul esett. Nyilván nem én kezeltem a kasszát, de sokszor bántam pénzzel és soha nem volt gond amíg egyszer szólt a főnök, hogy hiányzik 5000 a kasszából. Én biztos vagyok benne, hogy jól adtam vissza, nem maradt nálam a pénz és jól is adtak vissza nekem, emlékeztem a címletekre is. Úgy éreztem, mintha lopással gyanusítottak volna, lehet nem ez volt a célja, de nem esett jól.

2017. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!