Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szeretitek vagy utáljátok...

Ti szeretitek vagy utáljátok ha egy kolléga odamegy hozzátok, amikor cigiztek vagy (ha nem dohányoztok) csak simán szünetet vesztek ki?

Figyelt kérdés

Én ha lemegyek cigizni és látom, hogy lent van egy ismerős, udvariasan köszönök neki és továbbmegyek; abból kiindulva, hogy én utálom, ha valaki odajön hozzám, amikor cigizek.


Viszont a többi kollégám nem így van ezzel és már ott tartok, hogy van egy bokros rész, oda bújok el, amikor dohányzom (sétálgatni nem lehet, mert egy zárt kicsi udvar, ha mászkálni szeretnék, akkor ki kéne menni az épületből, de ott nincs csend az autók miatt).


Napi 8 órát vagyok bent, a munka nagyon le tudja szívni az energiámat (plusz a kollégák állandó csevegései) és olyankor jól esik egy cigi erejéig csöndben üldögélni ás meg tudnék őrülni, amikor megjelenik mellettem valaki és próbál beszélgetni, kérdezget mint egy vallatáson vagy ő maga kap szájmenést - főképp amikor csak 10 percre nem akarok a munkára gondolni és megállás nélkül a munkáról beszél.


Érdekelne, hogy Ti hogy vagytok ezzel? Mehet bármikor kolléga vagy Nektek is megvannak a kis 10 perces félrevonulásaitok?



2017. jan. 24. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Megoldás. Ne menj ki cigizni!
2017. jan. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi problémám azzal ha odajön valaki, sőt örömmel elbeszélgetek vele, azonban én nem szoktam odamenni senkihez. :)
2017. jan. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj szarni egy jót. Ott tuti nem ül senki melléd.

Másrészről azért van a csöpp kis szád, hogy elmond, ha valami bajod van.

2017. jan. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat inkabb ezt ne mondja el ha nem muszaj, megutaljak raszalnak s kicsinaljak, sajnos jopofizni kell.
2017. jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad az 1-es verzió. Bár én simán megkérem a kollégáim, ha úgy van, hogy szeretnék egy kicsit egyedül lenni.
2017. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Introvertált emberként nekem is szükségem van időnként (olykor munka közben is) egy kis "magányra". Én ezt elmondtam a közvetlen kollégáimnak, elfogadják és tiszteletben tartják.
2017. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Munkaidőben nekem még enni sincs időm nemhogy cigizni.
2017. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!