Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez lehet? Felvettek egy...

Ez lehet? Felvettek egy céghez, majd 1 hónap múlva megjelent interjúzni egy volt kollégám, szerintem csak azért hogy kibeszéljen engem.

Figyelt kérdés
Felvettek egy céghez nyáron, fizetés jó volt, irodai munka tuti minden. Erre megjelent 1 hónap múlva egy volt kollégám egy cégtől ahonnan leléptem, de arra gyanakszom csak be akart mártani a főnökeimnél, nem is érdekelte őt ott semmilyen állás. Ez kitelik valakitől? Aztán persze kiraktak a cégtől. Vagy ez csak kisebb fajta üldözési mánia. Ahonnan leléptem nagyon rossz cég volt.
2017. jan. 24. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Üldözési mánia.

Miért adnának egy vadidegen szavára? Főleg, ha meg is vannak elégedve a munkáddal.

Miért elképelhetetlen, hogy a volt kollégád is munkát keres, amikor te írod, hogy az előző hely nagyon rossz volt?

2017. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk abban igazad van, ha viszont adnak a szavára, és nem ők ítélnek meg a munkám alapján akkor sajnálom őket.
2017. jan. 24. 15:08
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen Ő is munkát keresett éppen ezt mondta, van jelenleg van is neki, de lehet oda felvették már őt csak bejött engem kibeszélni. Bár ezt én sem annyira hiszem. Csak lehet.
2017. jan. 24. 15:09
 4/21 anonim ***** válasza:

Talán már korábban behívták, mint, hogy a másik helyre felvették és eljött. Vagy gondolta, ha ide is felveszik, akkor majd választ a két hely közül, hogy melyik a jobb.

Szerintem nagyon paranoiás vagy. Nem mindenkinek minden cselekedete körülötted forog :)

2017. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen lehet ezt választotta volna, akár.
2017. jan. 24. 15:16
 6/21 A kérdező kommentje:
Na de a lényeg ha viszont kibeszélni jött be, az állás nem is érdekelte őt, és a volt főnökeim bekajálták a sok hülyeséget, akkor gratulálok mindkét félnek.
2017. jan. 24. 15:18
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, hogy elküldtek valamiért. De nem ezért. Ne akard másra kenni.
2017. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jó csak olyan fura. Felvesznek valahova, azt pont attól a bizonyos cégtől valaki megjelenik.
2017. jan. 24. 15:30
 9/21 anonim ***** válasza:
Most melyik cégtől küldtek el? Nekem az nem világos, a régitől vagy az újtól?
2017. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tehát:


Leléptem egy cégtől régen, de nem okoztam semmi kárt meg ilyenek. Felvettek egy céghez 2016-ban, ott jelent meg ez a fickó egészen régről. Értem?

2017. jan. 24. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!