Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2017-es közmunka változásokró...

2017-es közmunka változásokró hallot valaki valami hiteles információt?

Figyelt kérdés
Csak a találgatások mennek. Megszüntetik vagy átalakítják? A hivatalban se mondanak semmit aztán az utolsó percben rohanhatunk más munka után. Én már elkezdtem a másik után járni. Ez mégis csak helyben van még ha a pénz anyi amenyi is.

2017. jan. 25. 12:02
 1/4 anonim válasza:

[link]


A kérelmet egyenlőre beadták az önkormányzatok annyit tudok én is csak,hogy például idén nem lesz szünet a két program közé. Meg annyi,hogy nálunk lényegében ugyan azok a programok vannak tervezetbe beadni.

Szerintem nem baj,ha keresgélsz,tényleg mindig mindent az utolsó percben tudunk meg (adminisztrálok közfogiban-de én pl ott fogom hagyni)

2017. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz ha felmondok mert találtam másik helyet, akkor valameddig nem mehetek vissza és a 22000-et sem kapom majd?
2017. jan. 26. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk folyamatos a jövés-menés, egyik hónapban felmond, következőben jön vissza, van, aki ebben a programban már 3x eljátszotta ezt, elment, mert talált valamit, nem vált be visszajött, majd újra, nincs belőle probléma, emberhiány van.
2017. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok!

Ha teszem azt te márciusban aláírod a szerződése 2018 februárig és utána közös megegyezéssel távozol mert másik munkahelyed lesz,akkor kapsz elhelyezkedési díjat addig amíg közmunkán szólt volna a szerződésed (22800asszem),szóval ez jó kis pluszbevétel.De fontos,hogy közös megegyezéssel mondj fel (bár nálunk ez így is van,aki másik munkahely találása miatt közössel mond fel,kell hoznia az új munkahelyről igazolást hogy oda mikortól lesz felvéve)

2017. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!