Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csoportvezetőként hogy lehet...

Csoportvezetőként hogy lehet elmenni a történtek mellett?

Figyelt kérdés

Pár éve vagyok ebben munkakörben, és mondhatni minden embertípushoz, kedvesnek kell lenni, nem lehet akárhogyan beszélni velük, mert ha perre megy a dolog engem fokoznak le.

Történt egy alkalommal hogy más gyártósort kaptam meg, és egy összeszokott csapatba kellett irányítanom, és nem mindenki fogadta ezt el, egy nálam erőben, és fizikumban is nagyobb darab srác, pl agyon akart verni mert parancsolgatásnak vette a kérdésemet pedig csak arra voltam kíváncsi "Hogy érzed, menne gyorsabban is a művelet?" Erre mindenki előtt mondja hogy álljak ide és csináljam én.

Volt olyan is hogy "kint meg b***lak csak menjünk ki, és végig idegeskedtem hogy megteszi-e

27/F


2017. jan. 25. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy normális helyen, ha valaki így viselkedni, azonnal kapna egy fegyelmit, szóbeli, írásbeli figyelmeztetést, aztán elküldik.

Nyilván azért mernek így beszélni, mert nincs semmi következménye.

2017. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
És? Megtette végül?😅 elég szépen előadtad a te oldalad. Párom is gyárba van neki is van csoportvezetője és előszeretettel szoktak velük flegmáskodni utasítgatni főnökösködni amit ő se tud tolerálni és szerintem senki. Nyilván nem így hangzott a kérésed se ahogy levan irva. Én is dolgoztam gyárba tudom milyenek ezek a csoportvezetők, persze vannak kivételek. Mit tudsz csinálni? Nem kell nagy képűsködni meg fellengzősködni meg ba**szogatni az embert. Elég büntetés az neki hogy ott kell dolgozni.
2017. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én soha nem szoktam kiabálni velük hogy ha nem lesz meg az előírt darabszám, akkor annyival később kezdődik a szünet, van akik megcsinálják, de én nem, persze minimális elvárás van feléjük részemről mert hozzám odajönnek az én feletteseim és kérdezik hogy az adott dolgozó feltudja venni a ritmust, csinálja stb? Ilyenkor meg jobb őszintének lenni, mint hazudni.
2017. jan. 25. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

en kizavartam volna


27 eves ferfi vagy, szedd ossze magad!!

2017. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell nagy képűsködni meg fellengzősködni meg ba**szogatni az embert"


Ja persze, hagyni kell minden hulyet hogy ugy csinalja a dolgokat ahogy neki jol esik.

2017. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amugy meg ha valaki verest iger akkor mondd meg neki halal nyugodtan hogy minden tovabbi nelkul megteheti, persze masnap mar nem fog ott dolgozni es rendorsegi feljelentest is fogsz tenni, o meg megy majd magyarazkodni a birosagra, es gondolja at meg 1x hogy megeri-e.
2017. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

#2


egyaltalan nem buntetes hogy ott kell dolgoznia, nem kotelezo


inkabb oruljon, hogy van munkaja es nem vagja ki a kerdezo

2017. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint csoportvezeto, ha kerdezel vagy reklamalsz, akkor mar meg is kell lenni a valasznak. Szoval nem kellett volna kerdezned, hogy tudna e gyorsabban dolgozni, hanem tanacsot/otletet adni, hogy hogy lehetne gyorsabban dolgozni a szalagon. Ha megteheto, akkor az egesz gyartosorral ki lehetett volna probalni, nem csak a sraccal. Igy, jogosan erzi, hogy pikkeltel ra.
2017. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg hozzafuszom, hogy a sraccal negyszemkozt kellett volna beszelned, nem az egesz sor elott. Lejarattad, megszegyenitetted.
2017. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kijelentések után simán fegyelmi.

Értem én, hogy gyártósorra nem doktorival mennek, de azért egy munkahelyen viselkedni tudni kell.

2017. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!