Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fair ez egy munkahelyen?

Mennyire fair ez egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Gyűlésre, egy eseményre kellett mennem, amit végig kellett néznem, de még nem voltam felvéve aznap dolgozni, majd csak 3 nap múlva. De akkor a volt főnököm azt mondta, hogy azon kötelező megjelennem. Ott is voltam. Közmunkabért kaptam a munkámért. Voltak olyan feladatok, ahol ugyanannyi fizetésért többet kellett dolgoznom, mint a többiek. Még is le lettem hordva a többi munkatársam előtt is, hogy én nem csinálok semmit. Ha el kellett mennem valahova pl. szerződést aláíratni (azt nem ott kellett intézni), a főnököm kiszámolta hogy hány óra alatt kellene végeznem vele, és hányra menjek vissza dolgozni. Továbbá, még volt olyan hogy az egyik kedvencének azt mondta, hogy ne hogy már te csináld, amikor itt van XY.
2017. jan. 27. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen van ilyen.
2017. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!