Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkát tudtok ajánlani...

Diákmunkát tudtok ajánlani Debrecenben?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamit dolgozni idén nyáron de fogalmam sincs hogy mihez kezdjek, hova menjek. Tavaly sajna csak nyár elején kaptam észbe hogy csinálni kellene valamit, de addigra már persze minden betelt így arra jutottam hogy jövőre újrapróbálom és már tavasz körül szerzek munkát.

Szerintetek hova lenne érdemes menni egy magamfajta lánynak? Elég introvertált vagyok, és a fő oka pont ez lenne annak hogy diákmunkázni akarok, szeretnék ismerkedni korombeliekkel mert a szociális élete szinte nulla:/ Barátnőm különböző programokat, fesztiválokat szervez, reggeltől estig ugrál ide-oda és szervezkedik. Na ez nekem nem való, hiába ajánlotta hogy mehetnék oda:D Ő imádja a pörgést és emberek közt lenni, szinte sose tud kimerülni, de ez a munka tavaly még őt is lefárasztotta, így nekem semmi esélyem. Meghát ha olyan helyre megyek ahol barátok vannak akkor nem fogom tudni magam rávenni hogy idegenekkel szóba álljak, és ezt el akarom kerülni.

Valami olyan hely kellene ahol jó a közösség, tudok ismerkedni korombeliekkel, de mégsem kell megállás nélkül pörögni.

Más elvárásom nemigen van, szinte mindent elvállalnék, de leginkább gyerekekkel szeretek foglalkozni, emiatt talán egy tábort el tudnék képzelni "munkahelynek".

A pénz nem számít, persze szeretnék valamennyit keresni is de inkább a szórakozás a lényeg benne meg hogy ne üljek otthon:)

Szerintetek hova érdemes mennem?

És ilyenkor csak menjek oda egy kiszemelt helyre rákérdezni a dologra vagy kell papírok is intézni előtte, mint pl.a közösségi szolgálatnál? Sosem csináltam még ilyet, de hallottam olyanról hogy vannak valami irodák is amit segítenek elhelyezkedni.

Nagyon örülnék ha írnátok tapasztalatokat is, ha van itt valaki Debrecenből vagy a környékéről aki már dolgozott itt:)


17/l



2017. jan. 31. 18:44
 1/1 Metionin ***** válasza:
Menj el egy diákszövetkezetbe, onnan ki tudnak közvetíteni munkákra de csodát ne várj. A legtöbb diákmeló gyári munka és sokszor meg van szabva, hogy egy héten 2-3 napot dolgoznod kell. Középsuli mellett nehéz, mert a nappali műszakokban suliban van az ember, éjszaka meg csak 18 éves kortól dolgozhat. Azt hiszem, nem ilyenre vágysz. Esetleg hostess munkákat próbálj meg, kóstoltatni áruházakban, ilyesmi. Mondjuk abban meg az a szar hogy vadidegeneket kell rávenned dolgokra, akik épp sietnének a-ból b-be. Nyári munkát nézz inkább, ilyen rendezvényekre vagy promócióra. Ha abyagilag nem vagy rászorulva, hagyd ki a gyári melót, nem épp a közösségépítés a lényege. Én évek óta diákmunkáztam és csak annyi hasznom volt belőle, hogy megtanultam 3 napig ébren lenni (na meg nem dögöltem éhen).
2017. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!