Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van velem? Segitsegre...

Mi van velem? Segitsegre lenne szüksegem?

Figyelt kérdés
Sziasztok..szegyen vagy sem de ezeket a sorokat könnyes szemmel irom...ma kezdtem el dolgozni nyolc altalanosom van..es gyari munka szalagg mellett nemetorszagban,lehet mondani hogy elsö nap..de tudom mert ismerem magam hogy ettöl meg csak szarabb lesz.Amikor vegeztem a dolgom el gondolkodtam az öngyilkossagon is..de baratnöm az egyedüli boldogsagom..de ö is meg magyarba van,neki nem mertem/merem ezt el mondani nagyon gyenge valamiert a "lelkem" lehet mondani hogy legyen celom..van, de ez a szalagmunka kegyetlen..van valaki meg ebben a helyzetben? 18/F
2017. febr. 1. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan akad olyan mint te,de nem 18 évesen.
2017. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom tudom..es jo lehetöseg meg is fizetik..csak mint mondtam kegyetlen rossz es egy idö utan biztos nem fogom birni mas lehetösegem pedig nincs.
2017. febr. 1. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi ez a munka,hogy rosszul vagy tõle?Figyelj nagyon fontos,hogy most erõre kapsz és gyüjtesz egy kicsi pénzt és utána változhat az életed.Sõt tanuld meg a nyelvet és fejlesszed magadat,ha kitartó vagy sikerülni fog.Meg fogod szokni.Fel a fejjel hiszen olyanannyira fiatal vagy még!
2017. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetőség mindig van..
2017. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közepfoku nyelvvizsgam van de igy sem kellettem sehova es a munka nem hangzik neheznek, mert ma pl boxokat tologattam (lada moso) fel egy rampan be egy gepbe aztan tettek szalagra ahol hoztak a ladakat kampoval huzam oda magamhoz a ladakat ugye raklapostol es 4 oszlop van egy lapon es 15 lada magasan..es ezt kell pakolni ket szalagra nem hangzik neheznek de az a vallam szet megy mindjart annyira faj es amikor meg a fönök is mondja hogy gyorsabban meg le is basz, hat az "felemelö" erzes
2017. febr. 1. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolj erre ugródeszkaként. Fiatal vagy, külföldön! A szabadidődet töltsd munkakereséssel, interjúzással, addig pedig a munkahelyedet viseld "szükséges rosszként". Valahol dolgoznod kell, hogy megtudj élni, ugyanakkor lehetőség mindig van lépni. :)
2017. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ertelmes valaszokat!
2017. febr. 1. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!