Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet azt csinálni, hogy...

Meg lehet azt csinálni, hogy totál lepattan az emberről ha piszkálja a főnöke?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy lekezelő, alázó a stílusa és kiabál vagy káromkodik.


Az elképzelhető hogy valakiről ez maximálisan lepattan? Vagy csak kifelé mutatja ezt, de azért magában zavarja?

Nálatok hogy működik?


2017. febr. 5. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
én szó szerint pofán vágtam érte
2017. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar hogy, piszkál inkább szánalmasnak tartom mert semmi oka nincs rá.De a legjobban aszt bíróm akik mennek utána is mindig igazat adnak neki meg ugyanaz a véleményük csak azért mert főnök őket még embereknek sem nézem.
2017. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. ilyet én is tapasztaltam egy helyen, azokat az arcokat sem igazán értem. Mert amúgy normális, okos embereknek gondolom őket és akkor egy ilyen oldalukat is megismerem.
2017. febr. 5. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is nagy csalódás volt de ha főnök jobban tudja akkor csinálja ö vagy rúgjon ki de az időmet ne vesztegesse hogy, fényezi magát.Meg én se szeretnék ilyen helyen dolgozni de ha már be szólogat akkor neki kéne lépni ha meg nem teszi akkor mért vesztegeti az időmet nem értem.
2017. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1: És mik lettek a következmények?


Kérdező: Egy idő után nyilván visszaszólnék. De a standard megoldás, hogy kiadom magamból az edzőteremben.

2017. febr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval aki nem szól vissza és a munkahelyén csak tűri az efajta bánásmódot, abban azért gyűlik a feszkó vagy létezik, hogy semmilyen hatással nincs rá?
2017. febr. 6. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Előző vagyok. Ezt természete válogatja. Valakiről egyszerűen lepereg, én sajnos nem vagyok ilyen.
2017. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!