Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni az áskálódó...

Mit lehet tenni az áskálódó munkatársnők ellen?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem lelkesen, boldogan. De folyton csak a lenézést kaptam, hogy "jaj az elején én is ilyen kis naiv voltam, de ne aggódj nálad is el fog múlni", meg minden szavamat egymásnak visszamondják, panaszkodni tudnak csak mindenkire, istent játszanak kb., ha ők hibáznak az semmiség, ha más, akkor "úristen, köszönjék meg, hogy helyrehozták"...

Kezdem érezni, hogy tényleg egyre fásultabb vagyok. De nem a munka miatt, hanem kizárólag miattuk.

Már nem merek semmit mondani, de egész nap ugyanazzal a 1-2 emberrel vagyok összezárva.

Majd szeretnék váltani is, de egyelőre most nincs rá lehetőségem.

Egyébként mind fiatal nő.



2017. febr. 7. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit, ne vedd fel. Talán megunják. De valószínűbb, hogy nem. Válts amint tudsz, addig is légy résen minden téren és gyűjts magadba minél több infót. Később jól jöhet.
2017. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!