Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány nap után nem ciki felmond...

Hány nap után nem ciki felmondani próbaidőn?

Figyelt kérdés
2napja vagyok de ma reggeltől már csak ezen jár az agyam, de nem tudom hogy állhatnék és mikor oda a főnököm elé, anya szerint 1honapot azért birjak ki
2017. febr. 7. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne egy hónapot várni, ha most tudod, hogy nem akarsz maradni?

Minél előbb mondd meg a főnöknek. Így csak pazarolod az ő idejüket is.

2017. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Pár napot azért adj a dolognak. Mostanság az időjárás miatt mindenki hisztis, mindenkinek rossz napjai voltak. Talán neked is. És tedd fel magadnak a kérdést, hogy pontosan mivel van bajod, és hogy az előfordulhat-e más helyen. Ha máshol is hasonló lenne, akkor kár váltogatni, ha egyébként elviselhető, csak nem wellness hétvége.
2017. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha teljesen biztos vagy benne, hogy nem akarsz maradni, akkor holnap reggel sétálj be és mondj fel még munkakezdés előtt! Semmi értelme pocsékolni a te idődet is meg az övékét is! Nincs ilyen, hogy hány nap múlva ciki v. nem ciki felmondani! Ha nem akarsz maradni, menj! Nem egy olyannal találkoztam már, aki a próbanap (első nap) végén azt mondta, hogy ő másra számított és másnap már be se jött. Meg olyanokkal is, akik ott voltak 2-3 napig vagy 1-2 hétig és ők is leléptek.
2017. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én addig várnék, míg nem találok helyette másikat.

De ha akarsz bármikor felmondhatsz persze.

2017. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez tök hülyeség. Akkor mondasz fel amikor akarsz. Szerintem jobb minél előbb. :D
2017. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
két munkahelyem van
2017. febr. 7. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért próbaidő, mert kipróbálod a céget, valamint a cég is Téged. Olvasd át nyugodtan a munkaszerződésed, nincsenek benne olyan szavak, hogy ciki 3 nap után felbontani. Nyugodtan megteheted. De ha már felvettek, én maradnék ha nagyon kell az a pénz, még egy- két hetet, de csak ha viselhető. Amúgy meg, egyből, szemtől szembe.
2017. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
A legutóbbi srác másfél órát 'dolgozott' nálunk 😂
2017. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Voltam olyan helyen ahol már az órabér is hagyott némi kivetni valót maga után, azért aláírtam, mondom ha nem jó 1 hét után ott hagyom.

Ebből az egészből 2 napot adtam magamnak, nem foglalkoztam vele soha hogy most próbaidő vagy sem.

Ha nem tetszik valami, akkor ott abba is kell hagyni

2017. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt,hogy 6-9 ig csináltam, hát mondom ez nem az én világom, megreggeliztem aztán szóltam a górénak hogy lécelek. pá
2017. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!