Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökök beleszólhatnak a...

A főnökök beleszólhatnak a kinézetembe? Részletek lent

Figyelt kérdés

Szóval dolgozom egy boltban - nem ékszereket meg ilyeneket árulunk, csak sima bolt.


Én mindig megfürdök munka előtt, tiszta (nem szakadt) ruhát öltök, tiszta hajjal megyek; emellett nem szívom az orrváladékom, nem böfögök, nem szellentek, nem túrom az orrom, stb.


Elmúlt időszakban kicsit megszedtem magam. Rám jött 5 kiló. Most nem úgy nézek ki, hogy gurulok, de azért ha rám néz az ember, látja, hogy van egy kis hasam.


Illetve munkára nem minden nap sminkelek. Csak nagyon ritkán.


A főnökeim meg folyton izélgetnek, hogy semmi nőies sincs bennem, mert nem sminkelek, meg fogynom kéne és igazából sosem kések, mindig kedves vagyok a vevőkkel, jó vagyok a munkában, de ez nem számít, mert hát nem sminkelek pedig kéne és súlyfeleslegem is van.


Szóval ez normális egy munkahelyen?



2017. febr. 12. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nincs benned tartás? Már ne haragudj, de ki a főnököd, úgy egyáltalán? Magánéletedbe nincs beleszólása, ez nem is kérdés, nem is értem...
2017. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azért jársz oda, hogy a főnök téged bámuljon, a vevők elégedettek, innentől kezdve le is akadhatnak rólad.
2017. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy főnök aki mondta ezt az nő
2017. febr. 12. 11:42
 4/21 anonim ***** válasza:
A fõnökeid kirakat babát vagy eladót akarnak?!
2017. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szól bele, szerintem ez nem helyes.


Ha pl. tiszta vagy, rendes ruhában az elég, lehet kötekedni akar csak, nincs jobb dolga.

2017. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ja,hogy nõ,akkor meg valamit irigyel benned, talán a fiatalságodat.Ö nõies?
2017. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ő sminkel, csont sovány de állandóan ilyen diétákon van, hogy még egy deka se menjen rá és ezzel dicsekszik; a másik főnököm is nő, ő tőle is hallom, hogy nem vagyok nőies csak tőle ritkábban, ő amúgy 60 év körüli férjes asszony, felnőtt gyerekekkel, neki már mindegy hogy nem egy vékony nőcske.


De a fiatalabbik főnököm tényleg nagyon odafigyel magára. És elvárja, hogy én is diétázzak, sminkeljek, csináljak mint ő, legyek nőies mert akkor a vevők bejönnek a boltba.

2017. febr. 12. 11:51
 8/21 A kérdező kommentje:
Mármint hogy szívesebben bejönnek
2017. febr. 12. 11:51
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Kétségtelen, hogy egy üzlet forgalmát befolyásolja, hogy a vevőnek mennyire szimpatikus az eladó, és ebben a kinézete is benne van. A főnöknek is igaza van (üzleti szempontból), meg neked is (erkölcsi szempontból). Meg kell egyezni, vagy külön úton folytatni.
2017. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem; én se szívesen mennék be egy boltba, ahol az eladó büdös, szakadt, gusztustalan szokásai vannak. De most az, hogy az eladó tiszta, mindig meg van mosva és kifésülve a haja, tiszta nem szakadt ruhákba jár dolgozni, nincsenek rossz és undorító szokásai; akkor az elég kell hogy legyen, nem?
2017. febr. 12. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!