Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be mernétek vállalni?

Be mernétek vállalni?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok,jelenleg egy iskolában dolgozom közfoglalkoztatottként.Postát intézek,ha sok a beteg tanár akkor helyettesítek,ill. ha kell akkor adminisztratív munkát végzek.Plakátszerkesztés,levelek world-be stb.Érettségim van,és a nyolc órás melóért 52 ezer ft.ot kapok.Ez elég szomorú,de szeretek itt dolgozni mert a meló aránylag könnyű,és a gyerekeket is nagyon szeretem.Közel két éve dolgozom itt,de most egy ismerősöm szólt hogy tud egy helyet ahová adminisztratív munkaerőt fognak keresni.Főnök mellé kellene valaki,számlázni,de sap rendszerben.Nekem erről halvány lila gőzöm sincs,és nem tudom hogy boldogulnék-e vele,mert nem vagyok túl jó logikában,/balkezes jobbláb szindróma/de szorgalmas és kitartó vagyok,tehát tudok tanulni csak lassan.Teljesen elvesztettem mostanra az önbizalmam így közfoglakoztatottként,nem tudom bele merjek-e vágni,még csak a kipróbálásának is.Mert ha nem fog menni akkor még ezt a keveset fizető állást is el fogom veszíteni.Itt a városban meg nem sok meló van,max. kereskedelemben,de abban már voltam elég volt...

2017. febr. 12. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt 52 ezer az nagyon kevés. Ha a másik munkahelyen többet keresnél, akkor szerintem menj át.
2017. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg gondolom betanitanak, nem hiszem hogy annyira bonyolult munkáról van szó, különben szakképzett embert keresnenek.
2017. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem az sem hátrány hogy a leendő melóddal esetleg olyan tapasztalatod lesz amivel már könnyebben el tudsz helyezkedni. Szerintem fejlődni fogsz.
2017. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Sosem értettem ezeket a kérdéseket. Hogy a tökömbe már bocsánat, kapsz 8 órás bejelentett munkahelyen ami mellesleg egy közintézmény 52 ezret, 82 ezer ft-os minimálbér mellett? Ez a kérdés kamu, vagy hogyan kellene elképzelni mégis?
2017. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
4., a kérdező kozfoglalkoztatott, irja is vagy kétszer...
2017. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt,pláne aki értelmesen. :-)
2017. febr. 20. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!