Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kerültél már olyan helyzetbe,...

Kerültél már olyan helyzetbe, hogy túl alacsony fizetési igényt adtál meg?

Figyelt kérdés

Végül annyiért vettek fel vagy ajánlottak nagyobb összeget?

Mindez milyen kihatással volt a munkádra?


2017. febr. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt hogy kértem egy összeget nettó, és mikor felvettek, telefonáltak hogy menjek be 10 órára egyik nap és kapok is szerződést, az egyik főnököm azt mondta többet adnak. És több is volt a szerződésben, amit meg is kaptam.


Örültem neki, de végül kiraktak, ez volt a vége, de fillére pontosan kifizettek, utolsó fillérig, nem haragszom rájuk hogy elküldtek.


Ilyen ez a popszakma, pesti szöveggel.

2017. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kevesebbet kértem, kicsivel többet kaptam (bruttó 30 ezer forinttal). Aztán amikor rájöttem, hogy a velem egy szinten dolgozó kollégák dupla ennyit kapnak, akkor azért kiakadtam, elkedvtelenített a dolog, de fél év alatt elérte az én fizetésem is a szintet, úgyhogy nem problémázok ezen.


Nyilván kezdő voltam, kezdő fizetéssel. Kipróbáltak, szerencsére megfeleltem a munkára, így mondhatni "megütöttem a szintet".

2017. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem ismertem a viszonyokat, és bemondtam 180e alapbért, és végül 300e alappal vettek fel. Ha tudom a lehetőségeket, talán feljebb is alkudhattam volna.
2017. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És olyan nem volt, hogy mondtatok egy árat és arra igent mondtak, mármint annyit adtak. De miután megismertétek a viszonyokat láttátok, hogy az túl kevés. És akkor kicsit úgy éreztétek, hogy ki lett használva a tájékozatlanságotok.


Mégiscsak korrektebb ha ilyenkor emelnek az áron, nem?

2017. febr. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!