Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők, ti mit dolgoztok? Szereti...

Nők, ti mit dolgoztok? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert pályaválasztás előtt vagyok és fogalmam sincs mihez kezdjek.

2017. febr. 13. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
en fasikat elegitek ki jo penzert, igen curva vagyok es mar mocskosul gazdag is en erre szulettem. 23L
2017. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mérnök vagyok és szeretem.
2017. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Project manager vagyok, nagyon szeretem.
2017. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek ahhoz, hogy milyen nemű vagyok?
2017. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Programozónak tanultam, informatikusként dolgozok de nem pont abban amit tanultam. Különösebben nem szeretem, de a szakmámat se annyira. Annak idején bátrabbnak kellett volna lennem, és azzal foglalkozni ami igazán érdekel, nem pedig azt amiből több a pénz. Neked is ezt javaslom. 26/N
2017. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Logisztikai munka, iroda.

Imádom de tènyleg.

Ès jòl is keresek nagyjábòl.

2 èv után >230 nettò.

2017. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és lovásznak tanultam. Nagyon szeretem a lovakat,meg úgy minden emlős állatot. Szeretem is csinálni,mindent ami velük kapcsolatos.

DE! mivel nő vagyok,vékony is, így hátránnyal indulok mindenhol,mert senki sem alkalmaz szívesen egy nőt ilyen munkakörre.

Ráadásul a fizetés is nagyon rossz,legtöbb helyen nem is akarnak fizetni, csak adnak egy kis lyukat ahol lakhatsz+kaját , cserébe bármikor tudnak ugráltatni,akár éjszaka is ha ellik valamelyik ló.

Kidolgoztatják a beledet egy kis pénzért.

2017. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!