Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy ember megállít engem,...

Ha egy ember megállít engem, azzal a szöveggel, hogy egy cégnél dolgozik, és oda keresnek fiatal korú lányokat, fiúkat, az biztos hogy kamu?

Figyelt kérdés

Ma jöttem ki az iskolából, és rajtam kívül még rengeteg ember megállítottam, hogy xy nemzetközi médiacég, stb. és fiatalkorú embereket keresnek oda dolgozni. Telefonszámot, és szülő telefonszámát kellett megadni, az első bemutató napra szülővel kell! menni, semmi vesztenivalónk sincs. De mégis hallottam már ezt-azt...

Mennyi az esélye, hogy ez kamu? 16/l



2017. febr. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, biztos.
2017. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"az első bemutató napra szülővel kell! menni, semmi vesztenivalónk sincs"


Ez elég szürreális. Meredek hogy úgy fogalmazzam.

2017. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem zavaros, lehet velem van a baj.
2017. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn nem mennék el. Persze,hogy kamu. Ha nem akarsz bajt magadnak,szèpen otthon maradsz.Olyan kreatívak mâr az emberek,hogy a butàbbakat rögrön beetetik.
2017. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"modellügynökségek" szoktak így tagokat toborozni. Más a lélektani hatása annak hogy a neten látsz egy hirdetést, és rászánod magad a jelentkezésre, vagy téged állítanak meg az után hogy ha akarsz akkor van ilyen lehetőség (ugyebár Palvint is így fedezték fel). A trükk annyi hogy egy jó drága tanfolyamra iratkozhatsz be, és nagyobb arányban lehet ezzel a leszólítós módszerrel embereket találni, mert van akinek annyira fejébe száll a felkínálkozó lehetőség, hogy már a kifutóra képzeli magát csak attól hogy valami random diákmunkás ajánlott neki egy céget.
2017. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!