Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik jobb? Pénztárosként,...

Melyik jobb? Pénztárosként, vagy egy gyárban operátornét, betanított munkásként dolgozni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább úgy kérdezzem, melyik rosszabb?

Én eddig 4 gyárban dolgoztam, operátor, és összeszerelő voltam... Gondolkodtam, hogy inkább pénztárosnak menjek e.. én csak diákmunkásként dolgoztam pénztárosként, ezért annyira nem tudom ,hogy egy gyári munkához képest milyen, jobb vagy rosszabb.

úgy érzem ,hogy én meghülyülök a sk gépek között, hogy mindig ugyanazt csinálom, monoton, robot munka... és ahol most dolgozom 4 műszaakban, elvárják, hogy legalább heti egyszer , de sokszor kétszer (kötelezően) vállaljak el 12 órát.. munkát akarok váltani, és gondolkodom, hogy más jellegűt válasszak. mert operátor eleget voltam, már unom nagyon.


2017. febr. 14. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pénztáros is elég kötött. Persze helytől függ, hogy milyen szigorúak. Ugye ott sem akkor mész ki pl. wc-re, amikor akarsz. Pénzzel dolgozni meg mindig felelősség.

De ha csináltad már diákmunkaként, akkor nagyjából tudod, hogy milyen.

Szerintem ha a mostaniból eleged van, akkor érdemes kipróbálni. Max. ha nem jön be, akkor legközelebb megint gyári munkát keresel. Ha meg tetszik, akkor örülhetsz, hogy mertél váltani.

2017. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Nem csak a tesco pénztáros van! Vannak mindenféle kis boltok is, akár plázákban. Gyér forgalom mellett. Az nem olyan mint amikor a tescoban soha sem fogynak el a vevők..
2017. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz:


Én a pénztáros melót választanám.


Bár egyikben sem dolgoztam még, de azt választanám.

2017. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő jobb (de csak egy b vel) :')

Nettó keresettől ès a körülmènyektől függ.

2017. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feleségem 17 év gyári munkát megunva váltott pénztáros munkára. Nem bánta meg.

A gyári melóba belefásult, és a teljesen más jellegű munka feldobta. Látszik rajta, hogy nem olyan nyomott a hangulata, mint régen.


Én csak javasolni tudom a kipróbálást.

Gyári munka van rengeteg, így ha nem jön be a pénztárazás, még mindig vissza lehet térni a munkásélethez.

2017. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!