Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor a munkáltató elkezd...

Amikor a munkáltató elkezd pszichoterror módszereket használni, arra hogy érdemes reagálni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet elkerülni, hogy belekerüljünk a játszmába?
2017. febr. 16. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű leírni, sajnos én is nehezen tanultam meg, hogy engedd el a füled mellett, amit mond. Amikor rájön az agybaj, csak azt mondom neki, hogy igazad van, erre megnyugszik, mint egy hisztitől elfáradt kisgyerek. Nehéz egy frusztrált főnökkel az élet.
2017. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1/1 Pontosan, belemerülni a vitájába fölösleges csak hosszabb ideig tart, és hidd el a főnökök 10-ből 9x maguknak adnak igazat.
2017. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem most volt részem alattomos pszichoterrorban, nem főnök, hanem két munkatárs részéről.

Új munkatárs vagyok. Mivel alattomos volt a módszer, így más kollégák észre sem vették. Pár hónapig szenvedtem, próbáltam nem belemenni a játszmákba, elereszteni a fülem mellett, stb.

De ezek nem segítettek.

Végülis beleálltam egy vitába, és megvédtem magam nyíltan.

Ekkor lett egy botrány, de azóta békén hagynak.

2017. febr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Velem a főnököm csinálta. Először elengedtem a fülem mellett, de folytatta, engem meg egyre jobban zavart. Mikor már nem tudtam többet nyelni, megmondtam neki őszintén a véleményem. Akkor egy időre visszavett, de rövidesen újrakezdte. Akkor már ezt úgy művelte, hogy másokat is ellenem hangolt. Ezen a ponton már bármit mondtam/tettem minden úgy sült el, hogy mennyire egy szemét alak vagyok. Aztán kiléptem.
2017. febr. 17. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:
én is elmentem volna előbb-utóbb, ha nem hagyják abba. nem lehet így normálisan dolgozni.
2017. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!