Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok volt, hogy ismerősötök...

Nálatok volt, hogy ismerősötök lépett vezető pozícióba? Hogyan hatott ki rá és a kapcsolatotokra? Megrontotta az illetőt?

Figyelt kérdés

Tudom egy főnöknek nem könnyű és vannak, akik nagyon jól bírják, de vannak, akik vagy megtörnek vagy pedig megrészegíti őket a hatalom.


Volt, hogy egy kollégátokat pl kinevezték főnöknek? És eltávolodtatok vagy megmaradt a barátságotok? Illetve ha nem voltatok puszipajtások csak simán ismertétek; milyen átalakuláson ment át?



2017. febr. 19. 08:34
 1/5 anonim válasza:
100%

Mi egy cégnél dolgoztunk egy barátommal. Mikor őt kinevezték, én jöttem el, mert tudtam, hogy nem lesz lehetőségem, hogy előre léphessek, nem tudtam volna karriert csinálni. Jól tettem. Most annyit keresek, mint ő, csak neki felelősség teljesebb munkaköre van. Amúgy ember függő, hogy kit ront meg és kit nem.

Sok vezető beosztású ember pl. pszichopata,(itt most nem egy magából kifordult emberre kell gondolni, mert maga a szó nem ezt jelenti) mert nincsenek érzelmei, amit látsz rajta, megjátszás, csak is érdekből. Viszont pontosan ezért jó vezetők a cégek számára, mert érzelmek nélkül tudnak meghozni döntéseket. Sok ilyen ember él közöttünk.

2017. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akit kineveznek attól eltávolodnak. egyszerűen azért, mert függő viszonyba kerülnek tőle, az ő véleményezésétől függenek.
2017. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Sehogyan, mert a munka és élet ugyanúgy ment tovább bár talán, ezért tették lapátra a főnököt:D , aztán mindenki szedte a motyóját a cégtől.Tehát cégre válogatja, mert elvárják, hogy szemét legyen magasabb helyen az ember, mert módibb országunkban láthatóan, mint a kiegyensúlyozott munkahelyi légkör eredményes munkával...
2017. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromat anno felvették egy nagy céghez középvezetőnek. Kicsit elszállt magától, mert kikezdett a beosztottjaival és meg is csalt párral.
2017. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30 éve ismert barátom rokoni kölcsönből vett egy műszaki üzletet egy plázában, alkalmazottakal. Ahogy telt az idő, úgy lett egyre nagyképűbb, arrogánsabb. Otthonról kamerán nézi a tv-ben, mit csinálnak az alkalmazottai, és odaszól, ha valami nem tetszik. A heti munkája annyi, hogy egyszer elkocsikázik áruért, vagy a könyvelőjéhez. Egymillió feletti nettó bevétele van, miután kifizetett mindenkit. A régi barátaival megszakította a kapcsolatot, de vannak újak, akikkel síelni, teniszezni, trópusi nyaralásra jár....
2017. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!