Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik hétvégén is dolgoznak,...

Akik hétvégén is dolgoznak, hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtatok ehez alkalmazkodni, vagy esetlehg hogy töltöttéttek akkor a péntek vagy szombat estéket ha másnap melóztok?

Ha a párotok nem, de ti hétvégén is dolgoztok, mikor jut időtök egymásra?

Illetve nyáron jön a jó idő, mikor mentek el pl strandra, mikor grilleztek a családdal, ha hétvégén dolgoztok?


Ezek csak egy pár kérdés, ami picit érdekel engem.

Köszönöm a válaszokat!!



2017. febr. 19. 16:07
 1/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Családom messze, párom nincs, barátaim sincsenek. Strandra, szórakozni, programokra alapból nem járok. Péntek, szombat estéket világéletemben otthon ülve töltöttem, ahogy a hétvégék 99%-át is az életemben.


Régen legalább a számítógépes játékok lázba hoztak, de manapság már azok sem kötnek le.


Ennek megfelelően szívesebben dolgozom, akkor legalább úgy érzem, hasznosan telt a nap. Amikor nem dolgozom, akkor csak döglök a gép előtt és elrepül 2 nap a semmire konkrétan.

2017. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sz@r volt, egy evig dolgoztam folyamatos m
2017. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
uszakban, ott is hagytam mert nem volt idom tarsasagi eletre
2017. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
6 nap munka mellett mi a fenének pár? arra is fáradt vagyok, hogy normálisan megdugjam az asszonyt. 1 szabadnapot kb végigaludtam. Strandra meg grillezni nem volt se kedvem se időm.
2017. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!

írhatjátok hogy mit dolgoztok :)

2017. febr. 19. 16:34
 6/9 A kérdező kommentje:
esetleg ilyenkor ha pl hétvégén is melóztok, heti 40 órát melóztok vagy többet?
2017. febr. 19. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Gyár, heti nap. Párom az volt, már sajnos nincs, de mi anno megoldottuk a találkákat munkán kivül is. Ugyanott dolgoztunk, egyforma beosztással, úgyhogy el tudtunk menni "randizni" erre-arra. Nagyon jó volt, sose éreztem magam különösebben fáradtnak, ő volt az, aki úgy éreztem szárnyakat ad, vele minden könnyebb volt. Volt, hogy hajnalban estünk haza haverjától, és pár óra múlva munka volt. Nálunk sokszor a munkaidő olyan volt, hogy szombatra is estig voltunk beosztva, az nehezebb, mert ugye hétfőn meg már reggel kellett menni..

De e mellett új szakmát is elkezdtem tanulni, kevés óraszámmal ugyan de haladok. Sokszor nem könnyű, de tudom miért teszem.

A strandolásról annyit, hogy tavaly egyszer mentem gyógyvizű tóra, és ennyi. A társaságot mostanra már nehéz összeszedni, igy nem is nagyon megyek sehova, néha találkozom egy-egy barátnővel ha épp nem alszok délután.. fáradt vagyok, ami azt illeti, sokszor csak ennyire telik.

De lassan egy éve megy ez, és birtam eddig, nem volt különösebb gondom, néha féradtabb vagyok, néha meg szinte egyáltalán.

2017. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szóval heti 6 nap a munka, vasárnap szabad. Nem ideális, de tűrhető. Nem tervezem sokáig csinálni, mert ennél nagyobb terveim vannak.
2017. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Párom jár kiállításokra. Azok egész hétvégések. Most lesz a 2. Ilyen hétvége idén. Jövő hétvégéje szabad. Utána melyik azt nem tudom. Mikor dolgozik hétvégén: 6 körül kel. Most pestre mennek. 1 órás lesz oda az út. Este 6körül végeznek. (egész nap egy helyben áll, illetve a kiállított tárgyak körül mászkál ha van érdeklődő) Volt hogy fél10 kor ért haza. Fürdött vacsizott és alvás. Ő egész jól bírja ezeket. Terhelhető típus. Télen karácsony környékén van másfél hetes szünete, nyáron kb 2 hetes. Ha korábban ér haza úgy 8 körül elkezdünk egy filmet de bealszik rajta. Én a szexet ilyenkor nem erőltetem mert ugye ő fáradt és késő este én se kívánom. Amúgy néha jó így külön lenni de ha jön a jó idő az óriási szívás mind 2-nek. De ez van. Ezt kell szeretni. Ez az ő munkája.
2017. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!