Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltként kinek mennyi...

Introvertáltként kinek mennyi időbe került beilleszkedni (mennyi idő után fogadtak el) az új munkahelyre?

Figyelt kérdés

4 hete vagyok az új munkahelyemen, de még most sem találom a helyem. Mondhatni "rosszul" érzem magam még mindig. Valahogy nem találom a közös hangot a többiekkel. Ők folyamatosan beszélnek a semmiről is, a nap nagy részében, de ez nekem nem igen megy, már próbáltam. Mondhatni, hogy csak akkor beszélek amikor kérdeznek. :D Ha valaki járt már így, azok, hogy oldották meg a dolgot?


Azt még hozzátenném, hogy mindenki idősebb nálam, és az idősebekkel, sosem jöttem ki igazán. A velem egykorúakkal, vagy a fiatalabakkal könnyebben megy a dolog.



2017. febr. 19. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azonnal, pedig egy generációval idősebbek is. Mondjuk mind férfiak vagyunk, ez sok dolgot megkönnyíthet. Senki sem gondolja túl a dolgot, itt vagy, csinálod amit kell, kész. Nem kezdett senki a személyiségemmel foglalkozni, néha furcsán néznek rám, de elfogadtak. Szerintem amúgy sem jó ha túlgörcsölöd, majd megszólalsz mikor hozzá tudsz olyat is tenni a beszélgetéshez amit hozzá is akarsz. Addig elég ha csak látják, hogy figyelsz, együtt nevetsz a poénokon és jól érzed magad.

23/f

2017. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én is nemrég kerültem a helyhez ahol vagyok. Ott is mindenki dumál mindenkivel a semmiről is, nekem ehhez nem mindig van kedvem, ők meg nem is törik magukat hogy beilleszkedjek, én se adok bele semmit. Mondjuk jobb is mert sokszor amikor valaki csak illemből odajön és a semmiről kezd el beszélni, nem szeretem. Nem vagyok se rosszban se jóban senkivel; tudja mindenki hogy létezem de többet nem tudnak rólam.


Annyi a titkom, hogy egyáltalán nem vagyok rossz senkihez, nem vagyok flegma, undok meg ilyenek és akkor nem kirekesztett vagyok meg nem a fekete bárány - csak valaki aki szereti egyedül tengetni az idejét de azért jó fej.

2017. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Na valami hasonló van nálam is. Ott vagyok, de közben mégsem. Mondjuk tényleg nem egyszerű egy csendesebb embernek beilleszkedni olyan helyre, ahol a többség nagyszájú. Valahogy mindig "furcsának" fognak tartani.
2017. febr. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!