Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti rábeszélnétek valakit a...

Ti rábeszélnétek valakit a felmondásra, ha idegesítene? Részletek lent

Figyelt kérdés

Munkatársnőm mindig munka közben szajkózza, hogy mennyi a dolga, hogy sose végez a munkával, hogy végre ki tud menni szünetre, hogy nem ér rá semmire, hogy rengeteg feladatot kap, stb...


Ugyanabban a pozicióban vagyok, ugyanolyan erőbedobással dolgozok, van, hogy ebédszünetemet se tudom kivenni, mert nincs időm munka mellett, egyszer se nyafogtam.


Munkatársnőm elkezdte mondogatni, hogy felmond... Tökre megörültem, hogy máshova megy, főképp mert egy idegbeteg liba a munkán kívül, vagy nyafog vagy rád támadva beszél és csak főnökökkel vagy nagy arcokkal a cégnél jópofizik...


De kiderült, hogy ez csak színjáték volt, hogy magára vonja a figyelmet. Mindenesetre pár ember köztük én is örülnénk, ha felmondana.


Szerintetek rá lehetne beszélni valahogy?



2017. febr. 20. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak színjáték volt, akkor nem hiszem, hogy rá lehet beszélni, hiszen valószínűleg nincs is más lehetőség, csak eljátszotta a nagyhalált, hogy ő felmond.

Egyébként persze én is örülnék neki, ha valóban el akar menni :) És biztatnám is, ha kikéri a véleményem.

2017. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Sok helyen ha ilyet kezdene pötyögni egy kolléganő több kolléganő előtt, akkor kolléganői "jóindulatúan" elkezdenék ezt mondani főnöküknek (kolléganő távozni akar, nem bírja a munkát, nyavalyog...).
2017. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod, van, aki kiadja magából a felesleges gőzt, más meg magába tartja, vagy a gyakorira írja ki. Nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy ő idegbeteg, te viszont aljas és rosszindulatú vagy.
2017. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
nem.
2017. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ha akarsz magadnak későbbre egy haragost.
2017. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!