Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyik mhnkatarsam ketszer...

Egyik mhnkatarsam ketszer kerdezte hazaviszem e mondtam h megyek valahova meg nem tudom Ketszer probalkozott Csajok vagyunk Kiert ilyen vak h nem is akarom hazavinni mert mem vagyok taxi?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 06:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a proléma? Szólj neki, én hazavihetem.
2017. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem akarod hazavenni mond azt .vagy lrgalabb valami értelmeset hazudj.(pl hogy meg te sem haza mész mert meg elkell menned\oda kell erned idore ide vagy oda)
2017. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván jól jött volna neki egy fuvar és bepróbálkozott. Van ilyen. Azért kérdezte kétszer, mert elsőre nem mondtál neki határozott nemet, azt mondtad, még nem tudod. Ez felhívás egy második rákérdezésre. Legközelebb ha ellenedre van az ilyen, mondj egyenesen nemet.
2017. febr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ket nap is rakerdezett
2017. febr. 21. 07:11
 5/11 anonim válasza:
Csak meg tudod tan oldani.felnott ember vagy .talan legyél egyenes es nem kérdezi meg tobbszor
2017. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyfelé laktok, akkor miért nem tudod hazavinni? Az nem kerül több benzinbe.
2017. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tetszel neki:D
2017. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha egyfelé laktok, akkor miért nem tudod hazavinni? Az nem kerül több benzinbe."


Látom te nem ismered a magyar "néplelket":D

2017. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nálunk egy ismerősöm az én számítógépemet használta. Mindig. délután 5-kor kezdte, éjfélkor lépett le. Nem írom le most a részleteket, hogy hogy kezdődött, de én többször szóltam rá, végül megszakadt közöttünk a barátság, mert eléggé durva húzásai lettek és én sem voltam a reakcióban egy kis angyal.


Ettől függetlenül mai napig próbálkozik jönni hozzám gépezni.


Ezért értem meg, milyen bosszantó, amikor többszörös nemleges válasz ellenére próbálkozik valaki.


Amúgy én nem vitetném magam haza így felnőtt, 26 éves fejjel. Ha csak ismerős nem mondja, hogy "egy fele megyünk, ne vigyelek el?", én nem megyek oda.


Magamból indulok ki - munka után néha kifejezetten jó érzés a hazautat egyedül megtenni és olyankor nagyon rossz, ha valaki becsatlakozik hozzám.


Plusz, ahogy írtad, autós ismerős/kolléga nem egy taxi.

2017. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző: ebben a helyzetben nem volt többszörös nemleges válasz. Egy talánt kapott a csaj. Nem tudhatod, miért lett volna neki jó a fuvar, de rákérdezett. Időt, pénzt akar spórolni, nincs bérlete, nem érzi jól magát vagy rossz az idő és nem öltözött fel jól. Rákérdezni szabad.

Felnőttek ezt egyenesen rendezik le, azért legyünk már annyira önállóak, hogy meg tudjuk mondani, hogy "bocs, de nekem nem alkalmas", vagy ha egy kis ártatlan ferdítéssel könnyebb, mondd azt, hogy nem hazafelé mész, nem arra mész.

2017. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!