Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mással is bántak így a munkaüg...

Mással is bántak így a munkaügyiben?

Figyelt kérdés

Nem nagyon mertem eddig leírni mi történt, de most már muszáj úgy érzem.

Pár hete bementem, mert szeretnék munkát találni, dolgozni. Feltette az alapkérdéseket az ügyintázőm, van-e betegségem. Mondtam epilepsziás vagyok. Már az elejétől nem voltam neki szimpi, lehetett rajta látni. Megkérdezte mit szeretnék csinálni, soroljam. Hirtelen nem tudtam, segítséget kértem tőle, ő pedig hajtogatta hogy de mit szeretnék, arra válaszoljak. Hü.lyeségeket mondtam, zavarban is voltam. Közben a mellettem ülő ügyintézőtől hallottam, hogy aki ott ült, annak felsorolt rengeteg lehetőséget, onnan loptam ötleteket. Utána megmutattam a papírjaimat, hol dolgoztam addig. Régebben családi vállalkozásunk volt, ugyanúgy dolgoztam mint más. A nő felkapta a fejét, és mondja: " Apukánál tetszett dolgozni? hm.".

Nagyon kellemetlen volt nekem. Dolgoztam máshol is, azzal nem foglalkozott.

Haza jöttem, akkor láttam elírta az e-mail címem. Felhívtam mi a gond, mondta küldjek e-amilt javítás címen. Elküldtem úgy hogy kértem róla visszaigazolást. Azóta nem kaptam se visszaigazolást, se e-mailt.


2017. febr. 21. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én is voltam egyszer náluk, ahol én lakom, mert felmondtam egy munkahelyen, és járt nekem pénz.


Na szóval: szerintem azt sem tudják merre hány óra. Nekem speciel 1 db email-t nem küldtek.


Ja jut eszembe egyszer még régebben kiközvetítettek egy céghez, az így nézett ki: Nézi a nő bennt: látom diplomája van. Erre valami műszerész állást keresett. Felhívja a fickót a cégnél, a cég ugyanabban a kerületben volt. Mondja menjek el oda. Elmentem. Erre beszélek a cég emberével, azt meg se tudott mukkanni. Hazaküldött, mármint a céges fickó, küldtem neki email-eket, egyikre sem reagált.


Na és utána elkezdtem dolgozni, és utána voltam egyszer még náluk, mármint a munkaügyi központban.


De én komolyan mondom többet nem megyek oda, bármennyit is keresett az ember, max 100.000 Ft-ot adnak, és azt is csak 3 hónapig, állást semmit nem adnak az embernek, max elküldik egy céghez, ahol érdemben nem mondanak semmit, hazaküldik az embert.


Szerintem be kellene zárni az egészet.

2017. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Vagy az interneten pályázgatsz, de ott bennt nagyon nincsenek képben, nem is tudom miért tartják fennt az ilyen intézményt.


Ha dolgozni akarsz interneten kell próbálkozni.

2017. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
De undorító! Dögöljön meg az ilyen! Annyi rohadt szemét irígy ügyintéző van mindenhol ebben az országban! Miért adnak az ilyeneknek ilyen munkát?nem értem...
2017. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Munkaügyi központ === Viccklub.


Szerintem ebben a formában az egy vicc.

2017. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehet neked is keresnek valami "állást", mármint egy céget, oda el kell menni, mondják majd, erre meg arra a pozícióra, elmész oda, fogad valaki, azt nem tud a dologhoz hozzászólni, nem is érti a dolgot.


Nekem legalábbis ez volt, de nem tudom ezen sírni kellene vagy kacagni, olyan komikus az egész.


Az egész olyan volt mint egy bohózat, köszönöm munkaügyi központ.

2017. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A munkaügyi egy sóhivatal, ezt majdnem mindenki tudja. ilyen helyeken általában semmihez nem értő egyszerű emberek vannak: vagy fiatal nők, akiket a kinézetük miatt vettek fel, vagy olyanok, akiket vmi ismerős, rokon odarakott.


Tudom, könnyű mondani, de ilyenen tényleg nem szabad fennakadni ebben az országban, sajnos ez teljesen megszokott. az a ritka, ha vki megértően viselkedik veled.

amúgy jók az idegeid, nem vagyok egy konfliktuskereső alkat, de én biztos elküldtem volna a fenébe. ez is jó példa arra, h ebben az országban hiába idióta vki, ha vannak kapcsolatai, akár ügyintézőként is dolgozhat.


Amúgy nekem is vannak élményeim a csodás munkaügyivel. nálam akkor telt be a pohár, amikor kiküldtek állás miatt egy céghez jó messzire. előző nap azért rákérdeztem még 1x munkaügyinél, h biztos h engem ott várnak holnap? "ja mégse, már betöltötték az állást".utána el is váltak az útjaink.


a munkaügyi olyan, mint a mamám munkahelye a szocializmusban. tsz irodában 5en "végezték" 1 ember munkáját: tehát ettek, beszélgettek.

2017. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha jogosult vagy pénzre, akkor esetleg kaphatsz tőlük, de állás ügyben nem fognak segíteni.


Max nézik: diplomás vagy, egy gyárba elküldenek hogy ott várnak téged mint operátor. Oda elmész, valaki fogad azt jobb esetben képen röhög, ez a része vicc az biztos.


Én kaptam tőlük 60.000 forintot, de megmondom őszintén többet nem megyek oda, még ha jogosult is lennék járadékra.


Szerintem leginkább be kellene zárni, bár az ügyintézők biztos jól elvannak ott, internet van , étel , ital, amíg ők sem találnak rendes állást elökörködnek ott.


Mondom, kabaré.

2017. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Mint kb egész M.országon... röhej
2017. febr. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam bejelentve a munkanélkülibe, de elég is volt. Kiközvetítettek egy munkára, de a telephely nagyon messze volt, arra nem jár se busz se semmi, autónk nincs, ismerősöm sincs akit megkérhettem volna hogy vigyen ki. A taxi nem játszott hisz nem volt munkám így több ezrem se volt arra hogy oda-vissza fuvarozzon a taxi így kigyalogoltam a semmi közepére, se járda, se semmi, csak egy keskeny út ami tiszta sár, persze az eső is szakadni kezdett. Kiértem nagy nehezen ott meg lestek rám hogy én mit keresek ott, azt az állást betöltötték 2 hónapja!! Hát gondolhatjátok majdnem elsírtam magam... ráadásul kaptam valami papír félét hogy irassam alá kint a telepvezetővel hogy kint jártam mert ha nem akkor büntetést kapok. Na aztán visszasétáltam a munkaügyibe, ott nem akartak fogadni mert már nem lehetett sorszámot kérni de kierőszakoltam hogy igenis fogadjanak, mert nem jó kedvemből sétáltam 7-8kmet én meg arról nem tehetek hogy a telephely 8-tól van nyitva, a munkaügyi meg csak 9-ig ad sorszámot. Aztán megkérdeztem hogy mégis milyen munka ez hogy kiküldenek a halál fasz---ára a nagy semmire persze nekik állt feljebb. Aztán annyira ideges voltam hogy sírva mentem haza, de beszéltem a szüleimmel /otthon laktam/ és mondták hogy másnap menjek vissza kijelentkezni ne bohóckodjak velük.
2017. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk ez hogy a munkaügyi központ küldözget cégekhez szerintem ez egy rossz vicc lesz.


Ez kb olyan mintha lenne egy autóm, és meg kellene tankolni. Na erre valaki (ez a munkaügyi központ) elküldene egy címre mondjuk valami Sanyihoz, hogy az majd megtankolja. Erre elmész a címre, ott van valami ember, aki nem is Sanyi, és k@@rvára nem érti mi a helyzet, ki küldött oda és miért.


Szerintem az egészet be kellene zárni, papírokat aláírogatni én is tudok, vicc az egész.

2017. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!