Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap megyek állásinterjúra,...

Holnap megyek állásinterjúra, milyen öltözékben jelenjek meg?

Figyelt kérdés

Egyetem mellett keresek magamnak állásokat, jelenleg is van egy, de szeretnék váltani. Igaz, ezek nem nehéz munkák, irodavezetői, irodai asszisztensi állások, de most egy ügyvédi irodába fogok menni. Elgondolkodtam, vajon máshogy kéne-e felöltöznöm.


a mindennapi öltözékem: anyag nadrág (tehát nem farmer), fekete bokacsizma, egyszínű, hosszúujjú póló (elég minimalista)

Vagy vehetek fel ruhát harisnyával, esetleg blézert vegyek fel?

22 éves lány vagyok



2017. febr. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy túlzásba kellene esni. Öltözz olyan ruhába, amiben igényesnek, nőiesnek érzed magad, mégis önmagad vagy benne.


23/F

2017. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hogy lehet ilyen idétlen szót használni a női nemi szervre, mint amit az első említett...! Egy undorító, perverz vénember jut róla eszembe. Mindegy...


Hát, én elegáns ruhába öltöztem anno, amikor ügyvédi irodába jelentkeztem. Idősebbnek akartam látszani a koromnál, hogy komolyan vegyenek, de ez nekem azért volt fontos, mert gyakornoknak jelentkeztem. Ha csak recepciós vagy ügyintéző leszel, nálad ez nyilván nem szempont, csak légy csinos, mert biztosan ügyfelekkel fogsz találkozni. :) sok sikert!

2017. febr. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!