Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyeteken...

Volt már olyan munkahelyeteken, hogy megutáltattátok magatokat a munkahelyeteken kollégákkal, ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
kolléga, munka, munkahely, ember,

2017. febr. 23. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan:


A többiek nagyon utálták a tulajt, nem is dolgoztak szinte semmit. Na én meg igen, ügyet intéztem, sokat dolgoztam.


És ezért megutáltak, ilyen is van, komolyan mondom.


Komolyan mondom kinéztek hogy én rendesen dolgozom, jó mindenkinek kevés volt a fizuja mondjuk.


Aztán ott is hagytam az egész munkahelyet úgy ahogy van, lehetetlen egy hely volt. Jöttek jobb munkahelyek.

2017. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyári szalagmeló. Utáltak, mert fiatal voltam, és még szülőkkel laktak, és ebből kifolyólag sokkal jobban kijöttem ugyanabból a fizuból.
2017. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik helyen azért utáltak meg, mert gyorsabban dolgoztam, mint ők, ezért ők lustának tűntek. Aztán rám szóltak, hogy lassítsak. Akkor lassítottam, mert nem akartam, hogy miattam bajban legyenek. Erre meg elkezdték a vezetőség felé mondani, hogy milyen lassú vagyok, és ha a lustaság fájna, ordítanék. Akkor megint rákapcsoltam a tempóra, mert nem akartam, hogy a vezetőség azt higyje, tényleg lusta vagyok. Akkor meg azt mondták, hogy nem lehet velem együtt dolgozni, mert nem vagyok képes a többiek tempójában dolgozni. Végül kirúgtak. Rohadjon meg az összes volt munkatársam a vezetőséggel együtt.


A mostani munkahelyemen is van egy pár ember, aki utál, de ők nem tudom, miért, mert különböző részlegen dolgozunk, és azon kívül, hogy látjuk egymást elmenni a folyosón néha, soha semmi interakció nincs közöttünk. Mégis utálnak, a többi kollégától hallottam vissza, hogy napi szinten szidnak a hátam mögött. Tényleg nem tudom, miért, mert annyira nincs köztünk semmi kapcsolat, hogy én még a nevüket sem tudom. Szóval érdekes. Nem kell ahhoz semmit sem tenni, hogy utáljanak ezek szerint. :D

2017. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2: laktak=laktam
2017. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as. Hidd el ez sajnos természetes. Engem azért nem szeretnek pl. mert nem megyek velük el pletykálkodni, összedugdosni a fejünket szidni a többieket és nyalizni egymásnak, mert azt amúgy nagyon tudnak egymásnak. Sokan azért sem jutnak feljebb,mert nem elég hosszú a nyelvük. Ez van! Az sem jó ha őszinte vagy. Igazából az a legjobb,ha valakinek a valakije vagy, akkor szabadabbak a kezeid.
2017. febr. 23. 16:23
 6/7 ernossd válasza:
Szeretem a munkám, és szívből dolgozok,ezért nyalisnak titulálnak, na de csak azok akik nálam kevesebbet tudnak, akik nálam többet azokkal semmi baj így nem bosszant
2017. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ernossd válasza:
Ja, és a gyártás végén dolgozom,így ha jó erőben kelek reggel,(és általában úgy kelek:) akkor mindegy hogy a többiek fáradtak e nyomni kell a munkát mint süket a csengőt, na ezért is utálnak
2017. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!