Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt más is olyan akit...

Van itt más is olyan akit azért néztek ki egy munkahelyen mert sokat és rendesen dolgozott?

Figyelt kérdés
Tehát ti végeztétek a munkátokat, és pár semmirekellő ezt nem nézte jó szemmel. És ők voltak többen. Ők interneteztek egész nap meg játszottak, ti meg dolgoztatok és ez nem tetszett nekik, mondjuk meg is értem, zavarban voltak ettől. Volt nektek ilyen?
2017. febr. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt.

Én nem foglalkoztam azzal, hogy mások mit csinálnak, ők sem velem. Nem látunk bele egymás munkájába. Csak a főnök vette észre, hogy én gyorsabban megcsinálok több feladatot. De elég durván. Pl. egy anyagot elkészítettem fél nap alatt. Ugyanazon korábban egy kolléga egy hétig dolgozott. És nem is játszom el, hogy nekem mennyire sok munkám van. Tényleg kényelmesen, lazán csinálom, én is szoktam közben netezni is :) Nem vagyok stréber. De ha pl. határidős munka van, akkor odateszem magam.

Nem lettem népszerű. Mondtam is a főnöknek, hogy ne velem példálózzon :D

2017. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Igen, elég kellemetlen volt. Azt feltételezték, hogy a minél előbb feljebbjutás érdekében teszem. Közben meg csak meg akartam tartani a munkahelyem.
2017. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én személy szerint elégedett voltam a fizummal, jó lehetett volna több, de sok mindent megcsináltam.


Úgy voltam vele ha kapok fizut, teljesítek is.


Persze ez egy két embernek sosem tetszik, és ha ők vannak többen pl. a tulajdonos ellen akkor kisebb fajta káoszhangulat alakul ki.

2017. febr. 23. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak normális helyeken dolgoztam eddig.
2017. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez akkor is fura.


Sok ember megszólja a másikat hogy semmirekellő, vagy gyárban leszólják aki nem elég gyors, lassú, vannak itt ilyen topic-ok is.


Nekem egy ismerős mesélte, akivel egy munkahelyen dolgoztunk, hogy új munkahelyén ami félig meddig állami cég, hogy mondták neki a munkatársak hogy nem nézik jó szemmel hogy ő olyan szorgalmas. Most ez akkor hogy van? Egyik helyen melózni kell mint a kishangya, másik helyen meg megszólnak ha végzed a munkád?


Most igazából ha nem rendesen dolgozol, az hosszú távon biztos nem vezet semmire, a cég szempontjából sem, nemde?


Most elfogadom amit a céges haverok mondanak, hogy nem igazán kell melózni, beleáll a cég a földbe, mindenki megkapja a papírokat azt lehet menni ki jobbra, ki balra, lehet őket fel se veszik sehova, nem? Ez így hülyeség.

2017. febr. 23. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen ez, de úgy meg nálunk, hogy én megállás nélkül dolgozom, a többiek beszélgetnek meg néha csinálnak ezt-azt. A főnök engem csesz le, mert ezt elcseszem, azt eltöröm, már megint hogy néz ki az egyenruhám, miért nem vigyázok rá és még sorolhatnám. A többiek nem csesznek el semmit, mivel kb. nem is csinálnak semmit, és az egyenruhájuk is makulátlanul tiszta egész nap, mivel én turkálok a koszban, nem ők. Ha én is megállok ott mellettük öt percre kifújni magam akkor jön a főnök, hogy "miért ácsorog itt mindenki?", de ha én dolgozom, ők meg állnak és bámulnak, akkor soha senki nem szól egy szót se.
2017. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!