Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennétek így próbanapra?

Elmennétek így próbanapra?

Figyelt kérdés
A múlt héten voltam interjún egy raktári adminisztrátori pozícióval kapcsolatban, de egy szó sem esett a fizetésről. Tegnap kaptam egy e-mailt, hogy sikeres volt az első kör (ami csak beszélgetés volt), ha gondolom, akkor jövő héten menjek be fél napra próbanapra. Az e-mailben szintén egy árva szót nem írtak, hogy arra jár-e fizetés vagy sem. Utána néztem a cégnek és minden rendben van náluk, a tavalyi forgalmuk több száz millió volt. Nem értem, hogy ilyen nagy forgalom mellett miért kell sumákolni a fizetéssel, miért csak az ő részükről legyen rendben a dolog, nekik feleljen meg az alkalmazott, én meg majd megtudom valamikor, hogy mégis mennyit fizetnének... Kb. 40 embert foglalkoztatnak egyébként. Szóval hova ez a nagy titkolózás? Ezzel csak azt érik el, hogy bizalmatlan leszek velük és lehet, hogy el sem megyek a próbanapra. Ti mit tennétek? Egyébként Pesten van a cég. Előre is köszi az értelmes válaszokat!

2017. febr. 25. 13:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én vagyok olyan értelmes, hogy eleve rakerdeztem volna a fizetésre már az interjun, így tudnám, hogy megeri e elmenni a probanapra
2017. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Ráakartam kérdezni, de van olyan szituáció, amikor valahogy nem jön szóba. Mire megkérdeztem volna, addigra már a raktárvezetővel mentünk a raktárba, ott pedig ugye mindenről volt szó, csak a fizetésről nem...
2017. febr. 25. 13:18
 3/41 anonim ***** válasza:
34%

"Utána néztem a cégnek és minden rendben van náluk, a tavalyi forgalmuk több száz millió volt"


Aha jól van apám, és hol néztél utána, az interneten???


Mert akkor az biztos valós. Ha oda van írva biztos úgy van ám, minden rendben a céggel, mert az internet írta, nem??? Az internet meg k@@rva korrekt egy forrás.


Végülis elmehetsz, de akkor is fura nem mondtak fizut, most mennyi az annyi? Ha mondták menj el próbanapra, de azért mindenképp kérj pénzt, ha nem akarnak adni, akkor mond hogy adjanak zsebből. Mindenképp jár neked.

2017. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellett volna megkérdezni.

Az hogy a neten azt találtad hogy a forgalmuk több száz millió volt, még nem jelent semmit.

Ha kell a munka akkor menj el a próbanapra, ha nem akkor ne, találnak helyetted mást.

2017. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%

Én tudok olyan céget hogy interneten több milliárdos forgalom meg bevétel, stb, minden "pozitív", azt ha odakerülsz meglátod miről van szó ha-ha-ha!!!! :D


Akkora bűnözők mint a ház, na.

2017. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem olyan cégnek nézett ki, aminek ekkora a forgalma. Két kis irodájuk volt az adminisztratív feladatokra, alig lehetett elférni bennük. Valóban az interneten néztem utána, máshol nem tudok. A raktárban mindenki síri csendben szöszmötölt valamivel, látszott, hogy tartanak a raktárvezetőtől, aki eléggé kimérten viselkedett velem is...
2017. febr. 25. 13:25
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Tufu hogy minimálbér és nem alku képesek.

A probanap utan ugy is foglalkoztatna szoval kifizetné.

Döntsd el megeri e.

Amugy milyen iskolai vegzettseget kötött ki?mert ha közép, akkor legalabb tobbet fog adni a 70 ezres bermininumnal.kb 90 nettot.

Plusz többmuszakos?mert akkor talán a 120-150 is meglenne tuloraval

2017. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
*tuti
2017. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Most ide tartozik, de interneten amiket forgalmakat írnak egy céghez az ilyen meg olyan oldalak, szerintem fele sem igaz.
2017. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod őket, elmondod, hogy megkaptad a próbanapról szóló e-mail-t, és lenne pár kérdésed. Aztán megkérdezed azokat, amiket szeretnél tudni. Aztán döntesz.
2017. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!