Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kenytelen vagyok elmenni egy...

Kenytelen vagyok elmenni egy gyarba dolgozni mi lesz ott velem meg fognak mutatni mindent?

Figyelt kérdés
az oke hogy megmutatjak hogy mit kell csinalni, de pl en honnan tudjam hol a ferfi oltozo?? honnan tudjam melyik szekreny legyen az enyem??? honnan tudjam hol a wc?? ezeket is elmondjak?? es mondjuk telefonon megbeszeljuk mikor menjek, mi van ha nem birok bemenni az ajton??? ha bejutok hova menjek?? van ott portas aki segit?? honnan tudjam ezeket magamtol??? ugy erzem jobban jarnek ha most itt azonnal szivrohamot vagy agyverzest kapnek meghalnek es nem kene oda menni szerencsetlenkedni.

2017. febr. 27. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Miert, szerinted a tobbi dolgozo ugy ment be hogy tudta ezeket?

A szekrenyt majd a HR-es megmutatja ha megkapjatok a munkaruhat, ott biztos van wc is de majd a kollegatol megkerdezed hol a mosdo. Elso nap befele meg szolsz a portasnak hogy uj dolgozo vagy, nekik ki van adva hogy az uj dolgozokat hova kell vinni, ott meg majd mondjak a tovabbi dolgokat. Nem ertem miert ne birnal bemenni az ajton :D

Ne komplikald tul

2017. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
96%
Hát te életképtelen vagy. Ki se mozdulj a lakásból!
2017. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Ennyire azért nem kell parázni. :D

Embereld meg magad! Na ezért is érdemes diákmunkázni, ott meg lehet ezeket a helyzeteket szokni. 4 évet dolgoztam gyárban, voltak rossz napok. De amúgy elviselhető. Sok sikert! :)

2017. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, az úgy van, hogy sok mindent megmutatnak, amit meg nem, arra rákérdezel vagy majd magadtól felkutatod. Mindenki egyformán hülye, a tapasztalatok lassanként gyűlnek.
2017. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha vmit nem tudsz, akkor megkérdezed. Én nagyon rossz vagyok tájékozódás terén, egyszer dolgztam egy csomagoló raktárban, mikor végeztem az első nap, azt se tudtam, hogy hol jöttem be, úgy kellett visszamennem az irodába, ahol a jelenlétit aláírtam, h segítsenek már eltévedtem :D
2017. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Akkor inkább menjél biztonsági őrnek. Bár ott meg fiatal tolvaj lányokat kell elkapni, az se semmi.
2017. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jut egy vicces történet.Dolgoztam gyárban,nő vagyok.

Egyszer egy órával később mentem dolgozni így egyedül voltam az öltözőben.

Pont bugyiban és melltartóban voltam amikor besétalt egy fiatal srác.

Bóklászott egy darabig céltalanul a szekrényk közt majd egyszer csak felém fordult, és haláli nyugalommal megkérdezte, hogy -"Mindegy melyik szekrényt választom?"

Mint utóbb kiderült valaki akivel előtte én is találkoztam a folyósón útbaigazította...

Az a srác is olyan lehetett mint te!

2017. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Én megértem a kérdezőt,én is mindig ennyire parázok, és nem azért, mert életképtelen vagyok, számtalan helyen voltam már, dolgoztam is már, iskolákba is jártam már, de minden alkalommal újra ilyeneket gondolok. Ez egy típus, izgulós vagy, meg túlfantáziálod, elképzeled, mik történhetnek. csak annyit tudok mondani, hogy lazíts, igyál egy teát.
2017. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kénytelen vagy elmenni dolgozni?
2017. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Most miért bántjátok szegény kérdezőt? Még nem dolgozott gyárban, de most komolyan, aki még egyszer sem dolgozott, az honnan szopja ki, hogy pl. melyik öltözőszekrényhez adnak kulcsot, stb, stb? Nincs ilyen irányú tapasztalata! Az egy dolog, hogy nem segítetek, de hogy itt most elkezditek b*@*szogatni, meg életképtelen, meg kiröhögitek, az tényleg felháborító! Ha segíteni nem tudtok (vagy nem akartok), akkor legalább ne tegyetek még egy lapáttal rá! Majd ha ti sem értetek valamit munkahelyen, és segítenek nektek, gondoljatok bele, ha helyette a pofátokba röhögnének!.. undorító.
2017. febr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!