Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet biztosra menni a...

Hogyan lehet biztosra menni a harminc napos felmondási idővel?

Figyelt kérdés
Jelenleg a munkahely váltást fontolgatom. Lenne is hely, de nem tudom, hogy "mehetek biztosra".Mi a biztosíték arra, hogy a következ munkáltatóm megvárja a harminc napos felmondási idő leteltét? Csak a "becsületszóban" bízhat a közönséges ember?

2017. febr. 27. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van, csak abban...
2017. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, hát látom megint a munkavállaló érdekei vannak védve...
2017. márc. 1. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindkét fél érdeke védve van, ugyanis amikor a munkáltató küld el, akkor nem teheti meg egyik napról a másikra, kivéve a "fegyelmi" eljárás esetét.

Akkor véd Téged a felmondási idő...

2017. márc. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, persze, csak ez azért nonszemsz, melyik munkáltató fog várni harminc napot? nem mindenhol töltetik le a felmondási időt.
2017. márc. 6. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én erre nem tudok mit mondani. Engem mindenhol megvártak, nekem ez volt eddig is a természetes. Pedig az egyik helyemen 2 hónap volt a felmondási időm, nem 30 nap.
2017. márc. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, akkor próbálok bízni a becsszóban. Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!