Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nagyon gáz vagyok,...

Szerintetek nagyon gáz vagyok, így 22 évesen?

Figyelt kérdés

18 éves koromban nem tudtam mi szeretnék lenni (bölcsész pálya érdekelt nagyon, de lebeszéltek róla). Ezért OKJ tanfolyamra mentem, logisztikai ügyintézőre.

A 2 éves képzés után, 1 évet egy olyan egyetemi szakon tanultam, ami nem tetszett. Majd most, 22 évesen mentem egy másik szakra, ami már nagyon tetszik (gazdasági). Vagyis 24 leszek mire befejezem.

Ez alatt a pár év alatt csak adminisztratív munkákat tudtam vállalni, és leginkább nyáron, de akkor 3 hónapig dolgozok.


Szerintetek nagyon gáz, hogy 22 éves fejjel mentem egy új egyetemi szakra? Nagyon öreg vagyok hozzá?


Nagyon gáz, hogy 22 éves koromig csak adminisztratív munkákat találtam magamnak?



2017. febr. 28. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nagyobb gáz, hogy 22 évesen megkérdezed ez vajon gáz e.
2017. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

van aki 30+ sőt ismerek olyat aki 60+-osan jár egyetemre (mondjuk nem az első diplomája)

szerintem nem gáz soha, hogy tanulni akar az ember...

a munka se szégyen


24F

2017. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már ennyi idősen munkanélküli voltam..
2017. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs ezzel baj, ne hallgass a rosszindulatú emberekre.
2017. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos is 26 éves koráig tanul kb. Nincs ezzel semmi baj
2017. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy orvos is 26 éves koráig tanul"


Volt aki 28 éves korában kezdte az orvosit. Most ott tanít.

2017. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Én 26 vagyok, eddig adminisztratív területen dolgoztam. (Jelenleg is) és még mindig nem tudom mi legyek :D még OKJm sincs. Majd lesz. :D Fel a fejjel nem vagy gáz. :)
2017. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 nappal a 25. születésnapom előtt kezdtem el dolgozni. Egyszerűen év vesztes voltam/vagyok, illetve nyelvi előkészítővel kezdtem a gimiben, 5 évig jártam oda, 20 évesen végeztem. Ezután jött a 4 éves alapképzés és 1,5 év mesterképzés, ami alatt már a jelenlegi munkahelyemen dolgoztam.

Eltelt már 1,5 év, de elég jó lehetőség van a munkámban, szóval nem bánom, hogy így alakult.

Még a suli alatt sokat aggódtam amiatt, hogy van-e értelme ennyit tanulni, vajon mikor lesz nekem saját életem, de a belefektetett energia talán kifizetődni látszik és azt, hogy 1,5 év alatt valakinek több mint 100 ezer forintot emelkedik a nettó fizetése, szerintem nem sokan mondhatják el, tehát igen jól érzem magam a bőrömben. Hajrá előre és küzdj, ne csüggedj!

2017. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!