Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék beilleszkedni a...

Hogyan tudnék beilleszkedni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egy új helyen vagyok gyakornok, fogtechnikusi laborban. Ma voltam először, a labortulajdonos jófej, viszont azt mondta, hogy ő nem sokat lesz ott. Van 3 alkalmazottja, 30 év körüli mind a három, két férfi és egy nő. A két férfire még fogjuk rá hogy szimpatikusak, viszont a nő( akitől amúgy sokat kell tanuljak majd) nagyon unszimpatikus és ahogy észrevettem én sem vagyok szimpatikus neki( de lehet hogy csak ilyen a természete). Rajtam kívül még van két lány, az egyetememen 3. évesek ( én első éves vagyok) . Ők sem valami szimpatikusak, bár az egyikkel beszélgettem többet. Mindenki nagyon beképzeltnek tünt, egész végig szinte csak az iPhonet fogták a kezükben mint valami tinédzserek, pedig már legalább 30 évesek!!!!! Hogyan tudnék beilleszkedni? Mivel tudnék "benyalni" náluk?
2017. márc. 1. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
benyalni?? suss otthon finomsagokat es vigyel nekik belole.
2017. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van az a közösség, ahova nem érdemes beilleszkedni. :D
2017. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Munkahely azért van hogy pénzt keress, most te ezeknek akarsz megfelelni???


Ez nem kocsma ne haragudj, a munkahelyen dolgozik az ember, és megkapja a fizetését, haverkodni meg szórakozóhelyen kell mondjuk.


Ha meg nem is dolgozik senki hanem telefont nyomogatnak meg azt nézik kinek milyen telefonja van, és ha Iphone-pd van akkor lehetsz haver, hát nem tudom ilyen helyen dolgoznék e.


Akkor ez inkább "kocsma" mint munkahely, keress olyat ahol szakemberek vannak és dolgoznak az emberek.


"Beilleszkedni" ha-ha :D :D :D

2017. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Végezd el az egyetemet, minek egyetem mellett dolgozni??


Most vagy tanulsz az egyetemen vagy dolgozol.


Semmi hátrányod nem lesz belőle ha elvégzed szépen az egyetemet, államvizsgázol, és utána keresel normális munkahelyet, ahol szakemberek vannak és nem az Iphone-t nyomogatják.

2017. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Romániában lakok, nálunk a fogtechnikusok egyetemre járnak, nem OKJ-s képzést végeznek. Én ehhez a laborhoz csak gyakorlatra mennék, pénzt nem kapnék érte
2017. márc. 1. 20:48
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha jó szakember szeretnék lenni akkor muszáj gyakorlatra járjak, mert az egyetemen nem tanítanak szinte semmit
2017. márc. 1. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ha nem illeszkedsz be? Én sem illeszkedtem be anno a suliban, azt hitték megvisel, de le se szartam. Az egyik volt osztálytársam most olyan helyzetben van a munkahelyen, mint régebben én a suliban, és azt mondta igazam van, tényleg a legjobb leszarni az egészet. Egyszerűen csak szard le, de úgy szívből. Ne idegeskedj rajta, attól csak rosszabb lesz. Csináld a kötelességed, a munkád, ha kell beszélj velük, de szard le a többi dolgukat, nem vagy hozzájuk nőve, felnőtt vagy, szerintem legyél már annyira önálló, hogy nem akarsz minden szarért megfelelni a másiknak. Hidd el, nyugisabb életed lesz, ha leszarod. Sok f*@*szság fog még érni, ha mindenki mindenen felkapná a vizet, most őrjönghetne az egész ország. Ne hozzájuk akarj idomulni, mert utána ugyanolyan szar lesz, csak még csicskának is fogod érezni magad. Beszélgess a közeli barátaiddal, lazulj el, csináld a hobbid, a munkahelyi f*@*szságokat meg felejtsd el, ahogy a kollégákat is. Ez csak ideiglenes, tudd, hogy mi a fontos számodra.
2017. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dolgozol és nem kapsz érte pénzt???


Mekkora balek vagy ne haragudj, ha ott vagy és csinálsz is valamit kapjál pénzt.


Keress valami normális helyet.

2017. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyél kedves, ne mutasd ki hogy valaki nem szimpatikus, és ne nézz csúnyán senkire. Ne mondj senkiről semmit a háta mögött, ne vágj arcokat.

Hadd nyomogassák a telefonjukat,de szerintem te ne tedd ugyanezt (ha más csinálja akkor nekik is feltűnik), inkább koncentrálj a feladatokra ami miatt ott vagy. Ha kérdeznek válaszolj, te is kérdezhetsz udvariasságból de nem kell erőltetni, nem kell túl barátságosnak lenni, ez csak egy munka (féle), nem kell barinők legyetek ahhoz hogy tudjatok együtt dolgozni.

2017. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!